Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 144 "Қалалық және қала маңындағы қатынастарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтерін келісу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2025 жылғы 1 қазандағы № 300 шешімі
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабы 5-тармағына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы №144 "Қалалық және қала маңындағы қатынастарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтерін келісу туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарағанды қаласының аумағында қалалық және қала маңындағы қатынастарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесі мөлшерде келісілсін:
1) Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде - 120 (жүз жиырма) теңге;
2) жол ақысын қолма-қол төлеу кезінде - 250 (екі жүз елу) теңге.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Бөкенов

О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 29 марта 2024 года № 144 "О согласовании тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях"
Решение Карагандинского городского маслихата от 1 октября 2025 года № 300
В соответствии с пунктом 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата "О согласовании тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях" от 29 марта 2024 года №144 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Согласовать дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях на территории города Караганды в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи – 120 (сто двадцать) тенге;
2) при наличной оплате за проезд – 250 (двести пятьдесят) тенге".
Председатель городского маслихата А. Букенов