Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 213 "Қарағанды қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2025 жылғы 9 сәуірдегі № 243 шешімі
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының "Қарағанды қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 213 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 204810 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2025-2027 жылдарға арналған, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151 526 706 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 118 250 565 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 654 222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 520 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 101 919 мың теңге;
2) шығындар – 153 361 062 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 1 214 226 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 214 226 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 20 декабря 2024 года № 213 "О бюджете города Караганды на 2025–2027 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 9 апреля 2025 года № 243
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата "О бюджете города Караганды на 2025 – 2027 годы" от 20 декабря 2024 года №213 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 204810) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 151 526 706 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 118 250 565 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 654 222 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 520 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 101 919 тысяч тенге;
2) затраты – 153 361 062 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 1 214 226 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 214 226 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 820 101
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 820 101
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
15 597 310
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
913 979
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
913 979
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
913 979
2
Әлеуметтiк көмек
13 435 427
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11 955 317
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
38 793
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
3 013 319
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
14 634
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
280 793
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1 154 380
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
298 175
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
7 024 353
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
130 870
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 480 110
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
1 480 110
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 247 904
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 247 904
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
313 926
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 591
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
606 248
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 820 101
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 820 101
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
15 597 310
1
Социальное обеспечение
913 979
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
913 979
005
Государственная адресная социальная помощь
913 979
2
Социальная помощь
13 435 427
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11 955 317
006
Оказание жилищной помощи
38 793
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3 013 319
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
14 634
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
280 793
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 154 380
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
298 175
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
7 024 353
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
130 870
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 480 110
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 480 110
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 247 904
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 247 904
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
313 926
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 591
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
606 248
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях