Қарағанды облысының су объектілерін жаппай демалуға, туризмге және спортқа арналған орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 15 қазандағы № 60/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының Су кодексіне "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына, Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің м.а. 2025 жылғы 11 шiлдедегi "Ортақ су пайдаланудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 171-НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 36443 болып тіркелген) сәйкес, экологиялық талаптарды және адам өмірінің қауіпсіздігін сақтау мақсатында, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарағанды облысының су объектілерін жаппай демалуға, туризмге және спортқа арналған орындар белгіленсін.
2. Қарағанды облысының кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 67/01 "Қарағанды облысының су объектілерінде және су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалу, туризм және спорт орындарын айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2023 жылғы 20 қыркүйекте № 6486-09 болып тіркелген);
2025 жылғы 4 маусымдағы № 31/13 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 67/01 "Қарағанды облысының су объектілерінде және су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалу, туризм және спорт орындарын айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы".
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2025 жылғы 15 қазандағы
№ 60/01 қаулысына қосымша
Қарағанды облысының су объектілерінде жаппай демалуға, туризмге және спортқа арналған орындардың тізбесі
Су объектісінің атауы
Көпшіліктің демалуына, туризмге және спортқа арналған орындар
Елді мекендер
1.
Жағажай
БЛКЖО 30 жылдығы атындағы саябақтағы орталық көлдің жағалау белдеуі
Қарағанды қаласы
2.
Жағажай
Федоров су қоймасының жағалау белдеуі
Қарағанды қаласы
3.
Демалыс аймағы
Федоров су қоймасындағы "Hummerhead" сүңгуір орталығы
Қарағанды қаласы
4.
Демалыс аймағы
Федоров су қоймасындағы "Horizon"
Қарағанды қаласы
5.
Демалыс аймағы
Федоров су қоймасындағы "Eva"
Қарағанды қаласы
6.
Демалыс аймағы
Федоров су қоймасындағы "Eco-Villa"
Қарағанды қаласы
7.
Демалыс аймағы
Федоров су қоймасындағы "Маяк" яхта клубы
Қарағанды қаласы
8.
Жағажай
"Солнечная лагуна", Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
9.
Жағажай
"Восток-1", Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
10.
Жағажай
"Сан-Тропе", Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
11.
Демалыс аймағы
"Ракета", Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
12.
Демалыс аймағы
"Космонавт", Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
13.
Демалыс аймағы
"Жас Алаш" балалар сауықтыру лагері, Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
14.
Демалыс аймағы
"ТЭМК" акционерлік қоғамының , Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
15.
Жағажай
Самарқанд су қоймасының жағалау белдеуі
Теміртау қаласы
16.
Демалыс аймағы

Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 15 октября 2025 года № 60/01
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом и.о. Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 11 июля 2025 года № 171-НҚ "Об утверждении Типовых правил общего водопользования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 36443), в целях соблюдения экологических требований и безопасности жизни человека, акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления Карагандинской области:
от 19 сентября 2023 года № 67/01 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Карагандинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 сентября 2023 года № 6486-09);
от 4 июня 2025 года № 31/13 "О внесений изменения в постановление акимата Карагандинской области от 19 сентября 2023 года № 67/01 "Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Карагандинской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение
к постановлению
акимата Карагандинской области
от 15 октября 2025 года
№ 60/01
Перечень мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах Карагандинской области
Наименование водных объектов
Места для массового отдыха, туризма и спорта
Наименование населенного пункта
1.
Пляж
Береговая полоса центрального озера в Парке имени 30 летия ВЛКСМ
город Караганда
2.
Пляж
Береговая полоса Федоровского водохранилища
город Караганда
3.
Зона отдыха
Дайвинг-центр "Hummerhead" на Федоровском водохранилище
город Караганда
4.
Зона отдыха
"Horizon" на Федоровском водохранилище
город Караганда
5.
Зона отдыха
"Eva" на Федоровском водохранилище
город Караганда
6.
Зона отдыха
"Eco-Villa" на Федоровском водохранилище
город Караганда
7.
Зона отдыха
Яхт-клуб "Маяк" на Федоровском водохранилище
город Караганда
8.
Пляж
"Солнечная лагуна", береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
9.
Пляж
"Восток-1", береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
10.
Пляж
"Сан-Тропе", береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
11.
Зона отдыха
"Ракета", береговая полоса Самаркандского водохранилища
12.
Зона отдыха
"Космонавт", береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
13.
Зона отдыха
Детский оздоровительный лагерь "Жас Алаш", береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
14.
Зона отдыха
"ТЭМК" на береговой полосе Самаркандского водохранилища.
город Темиртау
15.
Пляж
Береговая полоса Самаркандского водохранилища
город Темиртау
16.
Зона отдыха

"LOFT" № 2 есеп кварталы, №6 учаске
Теміртау қаласы
17.
Демалыс аймағы
Конвертер цехы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
18.
Демалыс аймағы
"Факел" балалар сауықтыру лагері, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
19.
Демалыс аймағы
"Дружный", Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
20.
Демалыс аймағы
№1 листопрокат цехы (ЛПЦ-1), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
21.
Демалыс аймағы
№2 листопрокат цехы (ЛПЦ-2), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
22.
Демалыс аймағы
№ 3 листопрокат цехы демалыс аймағы (ЛПЦ-3), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
23.
Демалыс аймағы
Домна цехы демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
24.
Демалыс аймағы
Кокс-химия өндірісінің дем(КХП), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
25.
Демалыс аймағы
Механикалық цехтың демалыс аймағы, Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
26.
Демалыс аймағы
Темір жол көлігін басқару (УДТ), Самарқанд су қоймасының оң жағалауы
Теміртау қаласы
27.
Жағажай
"Інжу", Мичурин көшесі, № 120А ғимарат
Теміртау қаласы
28.
Жағажай
"Жеті жұма", Мичурин көшесі, № 114
Теміртау қаласы
29.
Демалыс аймағы
"Изба" , Мичурина көшесі, № 102
Теміртау қаласы
30.
Демалыс аймағы
"Камила", Мичурина көшесі, 128/2
Теміртау қаласы
31.
Демалыс аймағы
"Самал" Шипажайы, Самарқанд су қоймасының оң жағалау
Теміртау қаласы
32.
Жағажай
Балқаш көлі, "Балдәурен" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жағалау сызығының шегінде
Балқаш қаласы
33.
Жағажай
Балқаш көлі, "Аква Co"
Балқаш қаласы
34.
Жағажай
Балқаш көлі
Балқаш қаласы
35.
Жағажай
Балқаш көлі, "Медицина колледжі" жағалау сызығының шекараларында
Балқаш қаласы
36.
Жағажай
Балқаш көлі, жағалау сызығының шекарасында
Балқаш қаласы
37.
Жағажай
Балқаш көлі, жасыл мүйістің жағалау сызығының шекарасында
Балқаш қаласы
38.
Жағажай
Балқаш көлі, Торанғалық кентінің жағалау сызығының шекараларында
Балқаш қаласы
39.
Жағажай
Балқаш көлі, Торанғалық кентінің жағалау сызығының шекараларында
Балқаш қаласы
40.
Жағажай
Балқаш көлі, азаматтардың жаппай Торанғалық кентінің "Тұлпар"
Балқаш қаласы
41.
Жағажай
Балқаш көлі, Шұбар-тубек
Балқаш қаласы
42.
Демалыс аймағы
"Барковское", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
43.
Демалыс аймағы
"Самал", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
44.
Демалыс аймағы
"Жемчужина", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
45.
Демалыс аймағы
"Нурбакыт", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
46.
Демалыс аймағы
"Фламинго", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
47.
Демалыс аймағы
"Big Ben", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
48.
Демалыс аймағы
"Лазурный берег", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
49.
Демалыс аймағы
"Санторини", Рембаза ауылы
Балқаш қаласы
50.
Демалыс аймағы
"Оазис", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
51.
Демалыс аймағы
"ИРС", Ботсад ауданы
Балқаш қаласы
52.
Демалыс аймағы
"Маяк", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
53.
Демалыс аймағы
"Лафа", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
54.
Демалыс аймағы
"Green Village", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
55.
Демалыс аймағы
"Шағала", Рембаза ауылы
Балқаш қаласы
56.
Демалыс аймағы
"Riviera", Рембаза ауылы
Балқаш қаласы
57.
Демалысаймағы
"Волна", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
58.
Демалыс аймағы
"Демалыс алқабы", Барковский ауданы
Балқаш қаласы
59.
Демалыс аймағы
"Балқаш", Мед колледж ауданы
Балқаш қаласы
60.
Демалыс аймағы
"Сказка", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
61.
Демалыс аймағы
"Релакс", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
62.
Демалыс аймағы
"ДосStar", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
63.
Демалыс аймағы
"Family", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
64.
Демалыс аймағы
"Aqua crystal", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
65.
Демалыс аймағы
"Фламинго", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
66.
Демалыс аймағы
"Ласточкино гнездо", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
67.
Демалыс аймағы
"Пегас", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
68.
Демалыс аймағы
"Мырза", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
69.
Демалыс аймағы
"Тұлпар", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
70.
Демалыс аймағы
"Фортуна", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
71.
Демалыс аймағы
"Найзатас", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
72.
Демалыс аймағы
"Бриз", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
73.
Демалыс аймағы
"Жағажай", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
74.
Демалыс аймағы
"Айналайын", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
75.
Демалыс аймағы
"Алма", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
76.
Демалыс аймағы
"Мерей", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
77.
Демалыс аймағы
"Айгерім", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
78.
Демалыс аймағы
"BAI house", Торанғалық ауданы,
Балқаш қаласы
79.
Демалыс аймағы
"Вояж", Торанғалық ауданы,
Балқаш қаласы
80.
Демалыс аймағы
"Океан", Торанғалық ауданы
Балқаш қаласы
81.
Демалыс аймағы
"Досжан", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
82.
Демалыс аймағы
"Көктем", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
83.
Демалыс аймағы
"Голубая Лагуна", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
84.
Демалыс аймағы
"Алтын Құм", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
85.
Демалыс аймағы
"Риф", Шұбар-Түбек ауданы,
Балқаш қаласы
86.
Демалыс аймағы
"Шалқар", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
87.
Демалыс аймағы
"Алладин", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
88.
Демалыс аймағы
"Балқаш", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
89.
Демалыс аймағы
"Аквамарин 1", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
90.
Демалыс аймағы
"Аквамарин 2", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
91.
Демалыс аймағы
"Аквамарин 3", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
92
Демалыс аймағы
"Андромеда", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
93.
Демалыс аймағы
"Тропикано", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
94.
Демалыс аймағы
"Қарағандинка", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
95.
Демалыс аймағы
"Палладин", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
96.
Демалыс аймағы
"Дом 2", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
97.
Демалыс аймағы
"Жемчужина", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
98.
Демалыс аймағы
"Милана", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
99.
Демалыс аймағы
"Pacific", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы

"LOFT", учетный квартал №2, участок №6
город Темиртау
17.
Зона отдыха
Правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
18.
Зона отдыха
Детский оздоровительный лагерь "Факел", правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
19.
Зона отдыха
"Дружный", правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
20.
Зона отдыха
№1 (ЛПЦ-1), правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
21.
Зона отдыха
№2 (ЛПЦ-2), правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
22.
Зона отдыха
№3 (ЛПЦ-3), правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
23.
Зона отдыха
Доменный цех, правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
24.
Зона отдыха
Коксохимическое производство (КХП), правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
25.
Зона отдыха
Механический цеха, правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
26.
Зона отдыха
Управление железнодорожного транспорта (УЖДТ), правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
27.
Пляж
"Жемчужина", ул.Мичурина, строение № 120А
город Темиртау
28.
Пляж
"Семь пятниц", ул.Мичурина, № 114
город Темиртау
29.
Зона отдыха
База отдыха "Изба", ул. Мичурина, 102
город Темиртау
30.
Зона отдыха
База отдыха "Камила" ул. Мичурина, 128/2
город Темиртау
31.
Зона отдыха
Санаторий-профилакторий "Самал", правый берег Самаркандского водохранилища
город Темиртау
32.
Пляж
"Балдаурен"
город Балхаш
33.
Пляж
"Аква Co"
город Балхаш
34.
Пляж
Озеро Балхаш,в границах береговой линии
город Балхаш
35.
Пляж
"Медицинский колледж"
город Балхаш
36.
Пляж
Озеро Балхаш, в границах береговой линии
город Балхаш
37.
Пляж
Озеро Балхаш, в границах береговой линии Зеленого мыса
город Балхаш
38.
Пляж
Озеро Балхаш, в границах береговой линии поселка Торангалык по координатам
город Балхаш
39.
Пляж
Озеро Балхаш, в границах береговой линии поселка Торангалык
город Балхаш
40.
Пляж
Озеро Балхаш,"Тулпар" поселка Торангалык по координатам от 46.761689, 74.825296 до 46.761362, 74.819611
город Балхаш
41.
Пляж
Озеро Балхаш, в границах береговой линии поселка Чубар-тюбек
город Балхаш
42.
Зона отдыха
"Барковское", район Барковского
город Балхаш
43.
Зона отдыха
"Самал", район Барковского
город Балхаш
44.
Зона отдыха
"Жемчужина", район Барковского
город Балхаш
45.
Зона отдыха
"Нурбакыт", район Барковского
город Балхаш
46.
Зона отдыха
"Фламинго", район Барковского
город Балхаш
47.
Зона отдыха
"Лазурный берег", район Барковского
город Балхаш
48.
Зона отдыха
"Big Ben", район Барковского
город Балхаш
49.
Зона отдыха
"Санторини", поселок Рембаза
город Балхаш
50.
Зона отдыха
"Оазис", район Барковского
город Балхаш
51.
Зона отдыха
"ИРС", районе Ботсада
город Балхаш
52.
Зона отдыха
"Маяк", район Барковского
город Балхаш
53.
Зона отдыха
"Лафа", район Барковского
город Балхаш
54.
Зона отдыха
"Green Village", район Барковского
город Балхаш
55.
Зона отдыха
"Шагала", поселок Рембаза
город Балхаш
56.
Зона отдыха
"Riviera", поселок Рембаза
город Балхаш
57.
Зона отдыха
"Волна", район Барковского
город Балхаш
58.
Зона отдыха
"Долина отдыха", район Барковского
город Балхаш
59.
Зона отдыха
"Балхаш", в районе Мед колледжа,
город Балхаш
60.
Зона отдыха
"Сказка", район Торангалык
город Балхаш
61.
Зона отдыха
"Релакс", район Торангалык
город Балхаш
62.
Зона отдыха
"ДосStar", район Торангалык
город Балхаш
63.
Зона отдыха
"Family", район Торангалык
город Балхаш
64.
Зона отдыха
"Aqua crystal", район Торангалык
город Балхаш
65.
Зона отдыха
"Фламинго", район Торангалык
город Балхаш
66.
Зона отдыха
"Ласточкино гнездо", район Торангалык
город Балхаш
67.
Зона отдыха
"Пегас", район Торангалык
город Балхаш
68.
Зона отдыха
"Мырза", район Торангалык
город Балхаш
69.
Зона отдыха
"Тулпар", район Торангалык
город Балхаш
70.
Зона отдыха
"Фортуна", район Торангалык
город Балхаш
71.
Зона отдыха
"Найзатас", район Торангалык,
город Балхаш
72.
Зона отдыха
"Бриз", район Торангалык
город Балхаш
73.
Зона отдыха
"Жагажай", район Торангалык.
город Балхаш
74.
Зона отдыха
"Айналайын", район Торангалык.
город Балхаш
75.
Зона отдыха
"Алма", район Торангалык
город Балхаш
76.
Зона отдыха
"Мерей", район Торангалык
город Балхаш
77.
Зона отдыха
"Айгерим", район Торангалык
город Балхаш
78.
Зона отдыха
"BAI house", район Торангалык,
город Балхаш
79.
Зона отдыха
"Вояж", район Торангалык
город Балхаш
80.
Зона отдыха
"Океан", район Торангалык
город Балхаш
81.
Зона отдыха
"Досжан", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
82.
Зона отдыха
"Көктем", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
83.
Зона отдыха
"Голубая Лагуна", район Чубар-Тюбек,
город Балхаш
84.
Зона отдыха
"Алтын Құм", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
85.
Зона отдыха
"Риф", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
86.
Зона отдыха
"Шалкар", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
87.
Зона отдыха
"Алладин", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
88.
Зона отдыха
"Балхаш", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
89.
Зона отдыха
"Аквамарин 1", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
90.
Зона отдыха
"Аквамарин 2", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
91.
Зона отдыха
"Аквамарин 3", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
92.
Зона отдыха
"Андромеда", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
93.
Зона отдыха
"Тропикано", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
94.
Зона отдыха
"Карагандинка", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
95.
Зона отдыха
"Палладин", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
96.
Зона отдыха
"Дом 2", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
97.
Зона отдыха
"Жемчужина", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
98.
Зона отдыха
"Милана", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
99.
Зона отдыха
"Pacific", район Чубар-Тюбек
город Балхаш

100.
Демалыс аймағы
"Респект", Шұбар-Түбек ауданы
Балқаш қаласы
101.
Демалыс аймағы
Ленин "Qarmet" АҚ, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
102.
Демалыс аймағы
"Абсолют" Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
103.
Демалыс аймағы
"Абай тігін фабрикасы" ЖШС, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
104.
Демалыс аймағы
"Қазақстан", "Qarmet" АҚ, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
105.
Демалыс аймағы
"Фламинго", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
106.
Демалыс аймағы
"Абай" "Qarmet" АҚ, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
107.
Демалыс аймағы
"Тентек" "Qarmet" АҚ, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
108.
Демалыс аймағы
"Саран" "Qarmet" АҚ, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
109.
Демалыс аймағы
Күзембаев "Qarmet" АҚ, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
110.
Демалыс аймағы
"Усадьба", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
111.
Демалыс аймағы
НОММ "Qarmet" АҚ, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
112.
Демалыс аймағы
"Шұбар" "Шұбаркөл көмір" АҚ, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
113.
Демалыс аймағы
"Лагуна", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
114.
Демалыс аймағы
Қарағанды тиеу-көлік басқармасы "Qarmet" АҚ, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
115.
Демалыс аймағы
"Бриз" "BS Mining Company" ЖШС, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
116.
Демалыс аймағы
"Шахтинск", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
117.
Демалыс аймағы
"Дарус", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
118.
Демалыс аймағы
"Медик", "Қарағанды медицина университеті" КеАҚ, Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
119.
Демалыс аймағы
"Дача", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
120.
Демалыс аймағы
"Туран", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
121.
Демалыс аймағы
"Рахат", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
122.
Демалыс аймағы
"Фортуна", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
123.
Демалыс аймағы
"Отдыхай Мазева", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы

100.
Зона отдыха
"Респект", район Чубар-Тюбек
город Балхаш
101.
Зона отдыха
"имени Ленина" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
102.
Зона отдыха
"Абсолют", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
103.
Зона отдыха
ТОО "Абайская швейная фабрика", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
104.
Зона отдыха
"Казахстанская" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
105.
Зона отдыха
"Фламинго", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища поселок Топар
город Абай
106.
Зона отдыха
"Абайская" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
107.
Зона отдыха
"Тентекская" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
108.
Зона отдыха
"Саранская" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
109.
Зона отдыха
"имени Кузембаева" АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
110.
Зона отдыха
"Усадьба", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
111.
Зона отдыха
НОММ АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
112.
Зона отдыха
"Шубар" АО "Шубарколь комир", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
113.
Зона отдыха
"Лагуна", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
114.
Зона отдыха
Карагандинского погрузочно-транспортного управления АО "Qarmet", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
115.
Зона отдыха
"Бриз" ТОО "BS Mining Company", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
116.
Зона отдыха
"Шахтинская", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
117.
Зона отдыха
"Дарус", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
118.
Зона отдыха
"Медик" НАО "Карагандинский медицинский университет", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
119.
Зона отдыха
"Дача", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
120.
Зона отдыха
"Туран", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
121.
Зона отдыха
"Рахат", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
122.
Зона отдыха
"Фортуна", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
123.
Зона отдыха
"Отдыхай Мазева", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай

124.
Демалыс аймағы
"Лейла", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
125.
Демалыс аймағы
"Жеңіс", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
126.
Демалыс аймағы
"Достық", Шерубай-Нұра су қоймасының оң жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
127.
Демалыс аймағы
"Ариадна", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
128.
Демалыс аймағы
"Жайлау", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
129.
Демалыс аймағы
"SERENITY", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
130.
Демалыс аймағы
"Family Park", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
131.
Демалыс аймағы
"Жемчужина", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
132.
Демалыс аймағы
"Holiday" , Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
133.
Демалыс аймағы
"Fiesta", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
134.
Демалыс аймағы
"Арасан", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
135.
Демалыс аймағы
Академик Е. А. Букетов атындағы Қарағанды университеті, Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
136.
Демалыс аймағы
"Чайка", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
137.
Демалыс аймағы
"Бақыт", Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
138.
Жағажай
Шерубай-Нұра су қоймасының сол жағалауы, Топар ауылы
Абай ауданы
139.
Жағажай
"Бригантина" сауықтыру лагері, Чкалов су қоймасының жағалау белдеуі.
Бұқар-Жырау ауданы
140.
Демалыс аймағы
"Шахтер", "Самал" көлінің жағалау белдеуі,
Қарқаралы ауданы
141.
Демалыс аймағы
Саумалкөл, Қаршығалы ауылдық округі, "Саумалкөл" көлінің жағалау белдеуі
Қарқаралы ауданы
142.
Жағажай
"Каркаралинка" бөгеті
Қарқаралы ауданы
143.
Жағажай
"Шағала", Космонавтов көшесі
Приозерск қаласы
144.
Жағажай
"Батық" бөгеті
Шет ауданы
145.
Жағажай
"Есіл" су қоймасы
Осакаров ауданы
146.
Жағажай
"Каракөл" өзені
Осакаров ауданы
147.
Жағажай
"Тоқсумак" өзені
Осакаров ауданы
148.
Жағажай
Сарышаған ауылындағы жағажай
Осакаров ауданы
149.
Жағажай
Нұра кентінің маңындағы жағалау аймағы Үлкенқұндызды өзені
Нұра ауданы

124.
Зона отдыха
"Лейла", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
125.
Зона отдыха
"Женис", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
126.
Зона отдыха
"Достык", правый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
127.
Зона отдыха
"Ариадна", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
128.
Зона отдыха
"Жайлау", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
129.
Зона отдыха
"SERENITY", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
130.
Зона отдыха
"Family Park", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
131.
Зона отдыха
"Жемчужина", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
132.
Зона отдыха
"Holiday", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
133.
Зона отдыха
"Fiesta", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
134.
Зона отдыха
"Арасан", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
135.
Зона отдыха
"Карагандинский университет имени академика Е. А. Букетова", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
136.
Зона отдыха
"Чайка", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
137.
Зона отдыха
"Бахыт", левый берег Шерубай-Нуринского водохранилища, поселок Топар
город Абай
138.
Пляж
Шерубай–Нуринское водохранилища, поселок Топар),
город Абай
139.
Пляж
Оздоровительный лагерь "Бригантина", береговая полоса Чкаловского водохранилища
Бухар-Жырауский район
140.
Зона отдыха
"Шахтер", береговая полоса озера "Самал"
Каркаралинский район
141.
Зона отдыха
Саумалколь, Каршыгалинский сельский округ, береговая полоса озера "Саумалколь"
Каркаралинский район
142.
Пляж
Плотина "Каркаралинка"
Каркаралинский район
143.
Пляж
"Шагала", ул. Космонавтов
город Приозерск
144.
Пляж
Плотина "Батық"
Шетский район
145.
Пляж
Водохранилище "Ишимское"
Осакаровсий район
146.
Пляж
Озеро "Караколь"
Осакаровсий район
147.
Пляж
Озеро "Токсумак"
Осакаровсий район
148.
Пляж
Сарышаган
Актогайский район
149.
Пляж
Прибрежная зона вблизи поселок Нура река Улкенкундызды
Нуринский район