Саран қаласында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормасын бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 10 қазандағы № 59/01 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы №15 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10313 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласында есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2025 жылғы 10 қазандағы
№ 59/01 қаулысына қосымша
Саран қаласындағы есепке алу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметті тұтыну норма
№ р/с
Тұтынушылар санаты
Жылумен жабдықтау ұйымының атауы
Өлшеу бірлігі
Мағынасы
1
Саран қаласының Орталық қазандығынан жылытылатын тұтынушылар
"SaranTeploService" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Гигакалория/ шаршы метр

Об утверждении нормы потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в городе Сарань
Постановление акимата Карагандинской области от 10 октября 2025 года № 59/01
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 января 2015 года № 15 "Об утверждении Типовых правил расчета норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10313) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить норму потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в городе Сарань согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение к постановлению
акимата Карагандинской области
от 10 октября 2025 года
№ 59/01
Норма потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в городе Сарань
№ п/п
Категория потребителей
Наименование теплоснабжающей организации
Единица измерения
Значение
1
Потребители, отапливаемые от Центральной котельной города Сарань
Товарищество с ограниченной ответственностью "SaranTeploService"
Гигакалорий/ квадратный метр