"Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Қарағанды облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттық ойын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының ұлттық құрама командалардың құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайын ақшалай үлес төлемінің мөлшерін бекіту туралы" "Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 41/03 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 25 шілдедегі № 41/07 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне дене шынықтыру және спорт, сондай-ақ артық заңнамалық регламенттеуді болғызбау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2025 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2025 жылғы 14 маусымдағы № 99-р Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкіміне сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін Қарағанды облысының спортшыларына, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттық ойын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының ұлттық құрама командалардың құрамында ойнайтын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайын ақшалай үлес төлемінің мөлшерін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 41/03 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5938 болып тіркелген).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев

О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 3 июля 2020 года № 41/03 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам Карагандинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд"
Постановление акимата Карагандинской области от 25 июля 2025 года № 41/07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 июня 2025 года № 99-р "О мерах реализации Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2025 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам физической культуры и спорта, а также исключения излишней законодательной регламентации", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 3 июля 2020 года № 41/03 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам Карагандинской области, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5938).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев