Панфилов ауданында оңайлатылған декларация негізінде арнайы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 8-50-221 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 726-бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауданы бойынша оңайлатылған декларация негізінде арнайы салық режимін қолданған кезде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесін есепті салық кезеңі үшін салық салу объектісіне 4 (төрт) пайыздан 3(үш) пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі және ресми жариалануға жатады.
Мәслихат төрағасы Е.Шоқпаров

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации по Панфиловскому району
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 25 ноября 2025 года № 8-50-221
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации по Панфиловскому району с 4 (четыре) процентов на 3 (три) процента к объекту налогообложения за отчетный налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит офицальному опубликованию.
Председатель маслихата Е.Шокпаров