Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-36-148 "Панфилов ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 маусымдағы № 8-42-184 шешімі
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-36-148 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205 791 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспе бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 88, 91-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 15 728 415 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 729 592 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 91 889 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1 708 669 мың теңге;
трансферттер түсімі 8 198 265 мың теңге;
2) шығындар 18 331 256 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 196 083 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 263 617 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 67 534 мың теңге;

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8-36-148 "О бюджете Панфиловского района на 2025-2027 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 9 июня 2025 года № 8-42-184
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8-36-148 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205 791) следующие изменения:
вступительную часть указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьями 88, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 15 728 415 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 729 592 тысячи тенге;
неналоговые поступления 91 889 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 708 669 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 198 265 тысяч тенге;
2) затраты 18 331 256 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 196 083 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 263 617 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 67 534 тысячи тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 798 924 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 798 924 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 3 689 881 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 371 885 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 480 928 мың теңге.".

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 798 924 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 798 924 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 3 689 881 тысяча тенге;
погашение займов 1 371 885 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 480 928 тысяч тенге.".

549 105
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
549 105
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
55 589
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
55 589
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
55 589
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 789 316
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 420 018
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 420 018
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 420 018
2
Әлеуметтiк көмек
1 139 376
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 139 376
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60 101
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
167
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
180 924
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
15 854
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
184 188
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
698 142
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
229 922
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
223 713
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 385
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9 480
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 300
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
81 115
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15 570
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
43 313
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

549 105
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
549 105
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
55 589
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
55 589
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
55 589
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 789 316
1
Социальное обеспечение
1 420 018
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 420 018
005
Государственная адресная социальная помощь
1 420 018
2
Социальная помощь
1 139 376
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 139 376
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60 101
006
Оказание жилищной помощи
167
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
180 924
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
15 854
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
184 188
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
698 142
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
229 922
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
223 713
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
69 385
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9 480
021
Капитальные расходы государственного органа
1 300
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
81 115
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
15 570
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
43 313
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций