Қаратал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 қыркүйектегі № 48-132 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2 тармағы 2) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 15 мамырдағы №6-21 (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде №181682 болып жарияланған);
2. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 мамырдағы №6-21 "Қаратал аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 9 тамыздағы №8-30 (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде №184908 болып жарияланған) шешімдері жойылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының төрағасы М. Әкімжанов

Об отмене некоторых решений Каратальского районного маслихата
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 16 сентября 2025 года № 48-132
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решения Каратальского районного маслихата от 15 мая 2023 года № 6-21 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Каратальского районного маслихата" (опубликованного в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан № 181682);
2. Каратальского районного маслихата от 9 августа 2023 года № 8-30 "О внесении изменений и дополнений в решение Каратальского районного маслихата от 15 мая 2023 года №6-21 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Каратальского районного маслихата" (опубликованного в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан №184908).
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Каратальского районного маслихата М. Акимжанов