"Алакөл ауданы елді мекен жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 3-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 56-2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 3-5 "Алакөл ауданы елді мекен жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 65736 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихат төрағасы Д.Е.Каримов

О признании утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 13 апреля 2012 года № 3-5 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель населенных пунктов Алакольского района"
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 2 декабря 2025 года № 56-2
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 13 апреля 2012 года № 3-5 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель населенных пунктов Алакольского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №65736).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алакольского районного маслихата Д.Е.Каримов