"Алакөл аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Алакөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 5-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 55-4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 5-2 "Алакөл аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №181752 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихат төрағасы Д.Е.Каримов

О признании утратившим силу решение Алакольского районного маслихата от 19 мая 2023 года № 5-2 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Алакольского района"
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 26 ноября 2025 года № 55-4
В соответствии пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 2) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихат "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Алакольского района" от 19 мая 2023 года № 5-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №181752).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Алакольского районного маслихата Д.Е. Каримов