Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 9 қыркүйектегі № 326 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 914-1-бабына сәйкес Алакөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері мен қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алакөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.С. Абдинов
Алакөл ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "___" ________
№____ қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыс объектілері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
1
"Үшарал қалалық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
Шөп шабу;
Абаттандыру.
2
"Ақжар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
Шөп шабу;
Абаттандыру.
3
"Ақтубек ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту;
Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу;
Шөп шабу;
Абаттандыру.
4
"Архарлы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
5
"Бескөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
6
"Сапақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
7
"Достық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
8
"Екпінді ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
9
"Еңбекші ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
10
"Жағатал ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
11
"Жанама ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
12
"Жайпақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
13
"Жыланды ауылдық округі әкімі аппараты"мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
14
"Көлбай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
15
"Қабанбай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
16
"Қайнар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
17
"Қамысқала ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
18
"Қызылащы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
19
"Лепсі ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
20
"Теректі ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
21
"Тоқжайлау ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
22
"Үшбұлақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
23
"Ынталы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.
24
"Ырғайты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинау, тазалау;
Бұталарды кесу;
Ағаштарды отырғызу, ағарту; Ғимаратты, қоршауды бояу, әктеу; Шөп шабу;
Абаттандыру.

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Алакольского района области Жетісу от 9 сентября 2025 года № 326
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" акимат Алакольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Алакольского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района Абдинов А.С.
Приложение к постановлению
Алакольского районного акимата
от "___"_____________ 2025 года
№ _______
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Объекты общественных работ
Виды общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Ушаральского городского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжарского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Актубекского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Аркарлинского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Бескольского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Сапакского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Достыкского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Екпиндинского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Жагаталского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанаминского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Жайпакского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Жыландинского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Кольбайского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Кабанбайского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайнарского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Камыскалинского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылащинского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Лепсинского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Теректинского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Токжайлауского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Ушбулакского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
23
Государственное учреждение "Аппарат акима Ынталинского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.
24
Государственное учреждение "Аппарат акима Ыргайтинского сельского округа"
Очистка и уборка территории;
Обрезка кустов;
Посадка, побелка деревьев;
Покраска, побелка здания, забора;
Скашивание газона, травы;
Благоустройство.