Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы "Текелі қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға арналған тарифтерді бекіту туралы" № 9-44 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 34-143 шешімі
Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Текелі қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға арналған тарифтерді бекіту туралы" Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 9-44 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 187581 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 18 октября 2023 года № 9-44 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку твердых бытовых отходов по городу Текели"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 23 июля 2025 года № 34-143
Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Текелийского городского маслихата от 18 октября 2023 года № 9-44 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Текели" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 187581) следующее изменения:

1. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б.Тугулбаев
Текелі қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 34-143 шешіміне 1-қосымша
Текелі қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын
1,6
Жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев
Приложение 1 к решению Текелийского городского маслихата от 23 июля 2025 года № 34-143
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Текели
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные
1 житель
1,6
Домовладения неблагоустроенные
1 житель