2025 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормаларын бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 12 тамыздағы № 248 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 140838 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2025 жылға тыңайтқыштарға (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) арналған субсидиялардың тізбесі мен нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении перечня и норм субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2025 год
Постановление акимата области Жетісу от 12 августа 2025 года № 248
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 140838), акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических удобрений) на 2025 год согласно приложению к настоящему постановлени.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы "______"_____________ № ______қаулысына қосымша
2025 жылға тыңайтқыштарға арналған субсидиялардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) тізбесі және нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың мөлшері, %
Субсидиялар нормасы, теңге / тонна, литр, килограмм
өлшем бірлігі
Азот тыңайтқыштары
1
Haifa кальций селитрасы

3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу от "_____" __________ 2025 года №______
Перечень и нормы субсидий на удобрения (за исключением органических) на 2025 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Норма субсидий, тенге/ тонна, литр, килограмм
Единица измерения
Азотные удобрения
1
Haifa Кальциевая селитра

97 500
тонна
167
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, p-26, k-26
97 500
тонна
168
Npk 10:26:26+b диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, p-26, k-26, s-2, b-0,03
97 500
тонна
169
Npk 10:26:26+bcmz диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, p-26, k-26, s-2, b-0,02, mn-0,03, zn-0,06, cu-0,03
97 500
тонна
170
Npk 10:26:26+bmz диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, p-26, k-26, s-2, b-0,018, mn-0,03, zn-0,06
97 500
тонна
171
Npk 10:26:26+zn диаммофоск маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-10, p-26, k-26, s-2, zn-0,21
97 500
тонна
172
Моноаммонийфосфат
N-12%, p2o5-61%
272 321
тонна
173
Суда еритін моноаммонийфосфат
N-l2±1, р205-61±1
272 321
тонна
174
Тазартылған моноаммонийфосфаты
N-12, p2o5-61
272 321
тонна
175
арнайы суда еритін моноаммонийфосфаты
Аммоний дигидрофосфаты-98,0-99,5
272 321
тонна
176
Суда еритін арнайы моноаммоний фосфаты, а маркасы
N-12, p-61
272 321
тонна
177
Haifa монофосфат калий
P2o5-52, k20-34
303 571
тонна
178
Құрамында азот-фосфор күкірті бар тыңайтқыш (np (s)) сульфоаммофос
N-14-16. P205-20-34, s-8-14
85 500
тонна
Микротыңайтқыштар
179
"Semele"
P2o5-32,0%, k2o-23,0%
2 496
литр
180
"Сахалин гуматы" вр 10%
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 5,5%, жалпы калийдің массалық үлесі (к2о) – кемінде 0,85%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, темірдің массалық үлесі-0,144% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, к2о қайта есептегенде –1,225% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0205% - дан аспайды, мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, р2о5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,17% - дан аспайды, кальций оксиді-0,17% - дан аспайды 0,345%
660
литр
181
"Сахалин гуматы" вр 2,5%
Органикалық заттың массалық үлесі-11% - дан кем емес, органикалық заттағы гумин қышқылдарының массалық үлесі – 50% – дан кем емес, дисперсиясы (100 мкм торы бар електегі қалдықтың массалық үлесі) – 1%-дан аспайды, жалпы калийдің (к2о) массалық үлесі-1,75% - дан кем емес, рн 1% су препарат ерітіндісі-9,0-10,5 бірлік, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, темірдің массалық үлесі-0,288% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, к2о-ға қайта есептегенде-2,45% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі-0,041% - дан аспайды, мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың үлесі – 0,2% - дан аспайды, жалпы фосфордың массалық үлесі, р2о5 қайта есептегенде-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,34% - дан аспайды, кальций оксиді-0,69% - дан аспайды

97 500
тонна
167
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
97 500
тонна
168
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
97 500
тонна
169
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
97 500
тонна
170
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
97 500
тонна
171
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
97 500
тонна
172
Моноаммонийфосфат
N-12%, P2O5-61%
272 321
тонна
173
Моноаммонийфосфат водорастворимый
N-l2±1, Р205-61±1
272 321
тонна
174
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O5-61
272 321
тонна
175
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый
аммоний дигидрофосфат-98,0-99,5
272 321
тонна
176
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марка А
N-12, P-61
272 321
тонна
177
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
303 571
тонна
178
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее (NP(S)) Сульфоаммофос
N-14-16. P205-20-34, S-8-14
85 500
тонна
Микроудобрения
179
"SEMELE"
P2O5-32,0%, K2O-23,0%
2 496
литр
180
"Гумат Сахалинский" ВР 10%
массовая доля органического вещества – не менее 5,5%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,85%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,144%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 1,225%, массовая доля магния – не более 0,0205%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,1%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,17%, оксид кальция – не более 0,345%
660
литр
181
"Гумат Сахалинский" ВР 2,5%
массовая доля органического вещества – не менее 1,3%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,2%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,048%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,4083%, массовая доля магния – не более 0,0068%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,033%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,057%, оксид кальция – не более 0,115%

660
литр
182
"Сахалин гуматы" вр 20%
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 1,3%, жалпы калийдің массалық үлесі (к2о) - кемінде 0,2%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, темірдің массалық үлесі-0,048% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, к2о есебінде –0,4083% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0068% - дан аспайды, мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,033% - дан аспайды, р2о5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,057% - дан аспайды, кальций оксиді-0,057% - дан аспайды 0,115%
660
литр
183
"Сахалин гуматы" вр 5%
Органикалық заттардың массалық үлесі-кемінде 2,7%, жалпы калийдің массалық үлесі (к2о) - кемінде 0,4%, күкірттің массалық үлесі-0,002% - дан аспайды, темірдің массалық үлесі-0,072% - дан аспайды, жалпы калийдің массалық үлесі, к2о қайта есептегенде –0,6125% - дан аспайды, магнийдің массалық үлесі - 0,0103% - дан аспайды, мыстың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, жалпы азоттың массалық үлесі-0,05% - дан аспайды, р2о5 қайта есептегенде жалпы фосфордың массалық үлесі-0,1% - дан аспайды, мырыштың массалық үлесі-0,001% - дан аспайды, натрий-0,085% - дан аспайды, кальций оксиді-0,085% - дан аспайды 0,1725%
660
литр
184
"Тыңайтқыш samppi"
Kno3-6%, c6h8o7-5%, ca(h2po4)2-5%, na2-edta·2h2o-3,5%, mncl2·4h2o-3,2%, nano3-2%, fecl3·6h2o-2%, h3bo3-1%, cu(no3)2·3h2o-0,2%, (nh4)6mo7o24·4h2o-0,2%
4 322
литр
185
Agroargentum® forte
N- 9, p-6
140 000
литр
186
Agroleaf power calcium 12-5-19+9cao+2.5mgo+te
N-20, p2o5-5, k2o-19, cao-9, mgo-2,5
755 357
тонна
187
Agroleaf power high k 15-10-31+te
N-15, p2o5-10, k2o-31
755 357
тонна
188
Agroleaf power high p 12-52-5+te
N-12, p2o5-52, k2o-5
755 357
тонна
189
Agroleaf power total 20-20-20+te
N-20, p2o5-20, k2o-20
755 357
тонна
190
Agrolution ph low 151 10-50-10+te
N-10, p2o5-50, k2o-10
656 696
тонна
191
Agrolution ph low 20-20-20 +te
N-20, p2o5-20, k2o-20
656 696
тонна
192
Agrolution phlow 11-10-40+te
N-10, p2o5-10, k2o-40
656 696
тонна
193
Alerg
N-5,206, k2o-4,731, p2o5-6,758, b-0,101, fe-0,147, zn-0,101, mn-0,109, c-3,199
3 250
литр
194
Alga phosphite k
P2o5-20, k2o-60, теңіз балдыры полисахаридтері (seaweed polysaccharides) -1, лимон қышқылы (хелатор), су +-50, тығыздығы г/см3, рн (1%) 4-6 органикалық компонент 80г/л
3 200
литр
195
Alga phosphite k
Фосфор-20%, калий-60г/л, теңіз балдыры полисахаридтері-1%, лимон қышқылы, су
3 200
литр
196
Al-karal herb
Калий гуматы-2, гумин қышқылдары-36,5, фульвоқышқылдары -63,5,n-45.p-54.6.k-29.1.fe-31.5.ca-97.6.mn-0.11.cu-0.42.mo-0.24

660
литр
182
"Гумат Сахалинский" ВР 20%
массовая доля органического вещества – не менее 11%, массовая доля гуминовых кислот в органическом веществе – не менее 50%, дисперсность (массовая доля остатка на сите с сеткой 100 мкм) – не более 1%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 1,75%, рН 1%-ного водного раствора препарата – 9,0-10,5 единица, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,288%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 2,45%, массовая доля магния – не более 0,041%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,2%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,34%, оксид кальция – не более 0,69%
660
литр
183
"Гумат Сахалинский" ВР 5%
массовая доля органического вещества – не менее 2,7%, массовая доля общего калия (К2О) – не менее 0,4%, массовая доля серы – не более 0,002%, массовая доля железа – не более 0,072%, массовая доля калия общего, в пересчете на К2О – не более 0,6125%, массовая доля магния – не более 0,0103%, массовая доля меди – не более 0,001%, массовая доля общего азота – не более 0,05%, массовая доля фосфора общего, в пересчете на Р2О5 – не более 0,1%, массовая доля цинка – не более 0,001%, натрий – не более 0,085%, оксид кальция – не более 0,1725%
660
литр
184
"Удобрение SAMPPI"
KNO3-6%, C6H8O7-5%, Ca(H2PO4)2-5%, Na2-EDTA·2H2O-3,5%, MnCl2·4H2O-3,2%, NaNO3-2%, FeCl3·6H2O-2%, H3BO3-1%, Cu(NO3)2·3H2O-0,2%, (NH4)6Mo7O24·4H2O-0,2%
3 572
литр
185
AgroArgentum® Forte
N- 9, P-6
140 000
литр
186
Agroleaf Power Calcium 12-5-19+9CaO+2.5MgO+TE
N-20, P2O5-5, K2O-19, CaO-9, MgO-2,5
755 357
тонна
187
Agroleaf Power High K 15-10-31+TE
N-15, P2O5-10, K2O-31
755 357
тонна
188
Agroleaf Power High P 12-52-5+TE
N-12, P2O5-52, K2O-5
755 357
тонна
189
Agroleaf Power Total 20-20-20+TE
N-20, P2O5-20, K2O-20
755 357
тонна
190
Agrolution pH Low 151 10-50-10+TE
N-10, P2O5-50, K2O-10
656 696
тонна
191
Agrolution pH Low 20-20-20 +TE
N-20, P2O5-20, K2O-20
656 696
тонна
192
Agrolution pHLow 11-10-40+TE
N-10, P2O5-10, K2O-40
656 696
тонна
193
ALERG
N-5,206, K2O-4,731, P2O5-6,758, B-0,101, Fe-0,147, Zn-0,101, Mn-0,109, C-3,199
3 250
литр
194
Alga Phosphite K
P2O5-20, K2O-60, Полисахариды морских водорослей (Seaweed polysaccharides) -1, Лимонная кислота (хелатор), вода +-50, Плотность г/см3, РН (1%) 4-6 органическая составляющая 80г/л
3 200
литр
195
ALGA Phosphite K
Фосфор-20%, Калий-60г/л, Полисахариды морских водорослей-1%, Лимонная кислота, Вода
3 200
литр
196
Al-Karal herb
Гумат калия-2,гуминовые кислоты-36,5,фульвовые кислоты-63,5,N-45.P-54.6.K-29.1.​Fe-31.5.​CA-97.6.​Mn-0.11.​Cu-0.42.​Mo-0.24

1 296
килограмм
319
Qadamferti aqualeaf 25-5-5
Жалпы азот (n) – 25%, оның ішінде амид азоты (nh2) – 12%, аммоний азоты (nh4) – 13%; суда еритін фосфор пентоксиді (p2o5) – 5%; суда еритін калий оксиді (к2о) - 5%; темір (fe) хелат түрінде (edta) - 0,02%; марганец (mn) хелатталған түрінде (edta) – 0,01%; мырыш (zn) хелат түрінде (edta) – 0,002%; мыс (cu) хелат түрінде (edta) – 0,002%; суда еритін бор (в) – 0,01%
1 296
килограмм
320
Qadamferti start
Бос аминқышқылдары-4%; жалпы азот (n) - 4%; суда еритін фосфор пентоксиді (p2o5) – 8%; суда еритін калий оксиді (к2о) - 3%; полисахаридтер – 15%; темір (fe) хелат түрінде (eddha) – 0,1%; мырыш (zn) хелат түрінде (edta) - 0,02%; суда еритін бор (в) – 0,03%, цитокининдер-0,05%
3 818
литр
321
Radix cal
Cao - 14,00 % w/v; mgo - 2,80 % w/v; b - 0,14 % w/v; mo - 0,07 % w/v; co - 0,007 % w/v
1 683
литр
322
Radix cal 5
Cao - 14,00 % w/v; mgo - 2,80 % w/v; b - 0,14 % w/v; mo - 0,07 % w/v; co - 0,007 % w/v
1 683
литр
323
Radix tim forte+
N-3,72 % w/v, p2o5-11,08 % w/v, k2o-4,08 % w/v, zn-0,50 % w/v, mn-0,20 % w/v, b-0,20 % w/v, mo-0,02 % w/v, fe-0,09 % w/v, бос аминқышқылдары-5,76 % w/v
4 291
литр
324
Redoniq антистрес аміно
N-2,4, fe-0,22, mn-0,33, zn-1,1, сu-0,55
8 727
литр
325
Redoniq бор
N-7,8, b-15,5
2 627
литр
326
Redoniq старт
N-12, р-24, fe-0,22, mn-0,33, zn-1,1
3 252
литр
327
Redoniq цинк
N-4,8, zn-1,1
2 627
литр
328
Root promoter
Балдырлар сығындысы (seaweed extract) 200 г/л, органикалық зат (organic matter) 80 г/л, фосфор p2o5 25 г / л, калий к2о 60 г/л, азот (n) жалпы 60 г / л zn 2 г / л, b 1,8 г/ л, fe 1,4 г / л
2 550
литр
329
Root promoter
Азот-65,4 г / л, калий 67,5 г / л, фосфор-28,6 г/л, балдырлар сығындысы - 220 г / л, органикалық заттар - 89,7 г / л, zn-2.48 г / л, b-1.86 г / л, fe - 1.52 г / л
2 550
литр
330
Ruter aa v
N жалпы -5,65, p2o5-5, k2o-3,5, fe (эдта) - 0,044, mn (эдта) - 0,05, zn (эдта) - 0,07, mo-0,10, бос аминқышқылдары-7
1 679
литр
331
Salifort
K2o-47; p2o5-24
4 750
килограмм
332
Seafun
Фосфор (p2o5)≥ 30 г/л, калий (к2о)≥ 60 г / л, азот (n)≥ 90 г/л, теңіз балдырларынан алынған сығынды (organic matter)≥ 150 г / л, альгин қышқылы (аlginic acid))≥ 14 г / л, edta-fe 16 г / л, edta-cu 8 г / л, edta-zn 12 г / л, edta-mn 4 г / л
3 150
литр
333
Searent
Альгин қышқылы-37,38 г/кг аминқышқылдары - 5,6 г / кг органикалық заттар-43,8 г/кг n-1,49 г / кг к2о-20,64 г/кг ca-0,26 г / кг mg - 0,58 г/кг b-0,56 г/кг zn-0,53 г / кг fe-0,64 г/ кг
8 800
литр
334
Searole
Альгин қышқылы -196,55 г/л органикалық заттар - 508,76 г/л к2о - 118,29 г/л n - 0,52 г / л са - 0,05 г / л mg-0,1 г / л

1 296
килограмм
319
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1 296
килограмм
320
QadamFerti Start
Свободные аминокислоты – 4%; Общий Азот (N) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 8%; Водорастворимые Оксид Калия (К2О) – 3%; Полисахариды – 15%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDDHA) – 0,1%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Водорастворимый Бор (В) – 0,03%, Цитокинины – 0,05%
3 818
литр
321
Radix Cal
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1 683
литр
322
Radix Cal 5
CaO - 14,00 % w/v; MgO - 2,80 % w/v; B - 0,14 % w/v; Mo - 0,07 % w/v; Co - 0,007 % w/v
1 683
литр
323
RADIX TIM FORTE+
N-3,72 % w/v, P2O5-11,08 % w/v, K2O-4,08 % w/v, Zn-0,50 % w/v, Mn-0,20 % w/v, B-0,20 % w/v, Mo-0,02 % w/v, Fe-0,09 % w/v, свободные аминокислоты-5,76 % w/v
4 291
литр
324
RedoniQ Антистрес аміно
N-2,4, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1, Сu-0,55
8 727
литр
325
RedoniQ Бор
N-7,8, B-15,5
2 627
литр
326
RedoniQ Старт
N-12, Р-24, Fe-0,22, Mn-0,33, Zn-1,1
3 252
литр
327
RedoniQ Цинк
N-4,8, Zn-1,1
2 627
литр
328
Root Promoter
Экстракт водорослей (Seaweed extract) 200 г/л, Органическое вещество (Organic matter) 80 г/л, Фосфор в пересчете на P2O5 25 г/л, Калий в пересчете на К2О 60 г/л, Азот (N) общий 60 г/л Zn 2 г/л, B 1,8 г/л, Fe 1,4 г/л
2 550
литр
329
Root Promoter
Азот - 65,4г/л, Калий 67,5 г/л, Фосфор - 28,6 г/л, Экстракт водорослей - 220 г/л, Органическое вещество- 89,7 г/л, Zn - 2.48 г/л, B - 1.86 г/л, Fe - 1.52 г/л
2 550
литр
330
RUTER AA V
N общий -5,65, P2O5-5, K2O-3,5, Fe (ЭДТА) - 0,044, Mn (ЭДТА) - 0,05, Zn (ЭДТА) - 0,07, Mo-0,10, свободные аминокислоты - 7
1 679
литр
331
SALIFORT
K2O-47; P2O5-24
4 750
килограмм
332
Seafun
Фосфор (P2O5)≥ 30 г/л, Калий (К2О)≥ 60 г/л, Азот (N)≥ 90 г/л, Экстракт из морских водорослей (Organic Matter)≥ 150 г/л, Альгиновая кислота (Аlginic Acid))≥ 14 г/л, EDTA- Fe 16 г/л, EDTA-Cu 8 г/л, EDTA- Zn 12 г/л, EDTA- Mn 4 г/л
3 150
литр
333
Searent
Альгиновая кислота - 37,38 г/кг Аминокислоты - 5,6 г/кг Органическое вещество - 43,8 г/кг N - 1,49 г/кг К2О - 20,64 г/кг Са - 0,26 г/кг Mg - 0,58 г/кг B - 0,56 г/кг Zn - 0,53 г/кг Fe - 0,64 г/кг
8 800
литр
334
Searole
Альгиновая кислота -196,55 г/л Органическое вещество - 508,76 г/л К2О - 118,29 г/л N - 0,52 г/л Са - 0,05 г/л Mg - 0,1 г/л

343 750
тонна
419
Суда еритін npk тыңайтқыш маркасы: 12:8: 31+2mgo+me
N-12, p-8, k-31+2mgo+мэ
343 750
тонна
420
Суда еритін npk тыңайтқыш маркасы: 13:40: 13 + me
N-13, p-40, k-13 + мэ
343 750
тонна
421
Суда еритін npk тыңайтқыш маркасы: 15:15: 30 +1,5 mgo +me
N-15, p-15, k-30, mgo-1,5, в-0,02, cu-0,005, mn-0,05, zn-0,01, fe-0,07, mo-0,004
343 750
тонна
422
Суда еритін npk тыңайтқыш маркасы: 18: 18: 18 +3mgo+me
N-18, p-18, k-18, mgo-3, в-0,02, cu-0,005, mn-0,05, zn-0,01, fe-0,07, mo-0,004
343 750
тонна
423
Суда еритін npk тыңайтқыш маркасы: 20:20:20+me
N-20, p-20, k-20, в-0,02, cu-0,005, mn-0,05, zn-0,01, fe-0,07, mo-0,004
343 750
тонна
424
Суда еритін npk тыңайтқыш маркасы: 3:11: 38+3мдо+me
N-3, p-11, k-38 + 3mgo + мэ
343 750
тонна
425
Суда еритін npk тыңайтқыш маркасы: 6:14: 35+2mgo+me
N-6, p-14, k-35, mgo-2, в-0,02, cu-0,005, mn-0,05, zn-0,01, fe-0,07, mo-0,004
343 750
тонна
426
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-3%, p-11%, k-38%, mgo-3,0%, s-9,0%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
427
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-12%, p-12%, k-35%, mgo-1,0%, s-0,7%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
428
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-14%, p-10%, k-28%, mgo-2,5%, s-1,5%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
429
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-6%, p-12%, k-33%, mgo-3,0%, s-7,0%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
430
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-15%, p-5%, k-30%, mgo-1,7%, s-1,3%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
431
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-7%, p-11%, k-30%, mgo-4,0%, s-3,0%, fe (дтпа)- 0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
432
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-6%, p-12%, k-36%, mgo-2,0%, s-4,0%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
433
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13%, p-5%, k-25%, mgo-2,0%, s-8,0%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%

343 750
тонна
419
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
343 750
тонна
420
Водорастворимое NPK удобрение марки: 13:40:13+ МЭ
N-13, P-40, K-13 + МЭ
343 750
тонна
421
Водорастворимое NPK удобрение марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343 750
тонна
422
Водорастворимое NPK удобрение марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343 750
тонна
423
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343 750
тонна
424
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
343 750
тонна
425
Водорастворимое NPK удобрение марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343 750
тонна
426
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-7%, P-11%, K-30%, MgO-4,0%, S-3,0%, Fe (ДТПА)- 0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
427
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-5%, K-25%, MgO-2,0%, S-8,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
428
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-3%, P-11%, K-38%, MgO-3,0%, S-9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
429
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-14%, P-10%, K-28%, MgO-2,5%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
430
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-36%, MgO-2,0%, S-4,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
431
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-15%, P-5%, K-30%, MgO-1,7%, S-1,3%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
432
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6%, P-12%, K-33%, MgO-3,0%, S-7,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
433
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, MgO-2,0%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%

343 750
тонна
434
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, p-20%, k-20%, mgo-1,7%, s-1,5%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
435
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-19%, p-6%, k-20%, mgo-1,5%, s-1,4%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта) - 0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
436
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-13%, p-41%, k-13%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
437
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18%, p-18%, k-18%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
438
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-18%, p-18%, k-18%, mgo-2,0%, s-1,5%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
439
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, p-5%, k-10%, mgo-1,5%, s-8,4%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
440
1-ден 16-ға дейінгі маркалы суда еритін күрделі минералды тыңайтқыш "Акварин"
N-20%, p-8%, k-8%, mgo-1,5 %, s - 9,0%, fe (дтпа)-0,054%, zn (эдта)-0,014%, cu (эдта)-0,01%, mn (эдта)-0,042%, мо-0,004%, в-0,02%
343 750
тонна
441
Суда еритін тыңайтқыш npk 12-5-40+te
N -12%, p-5%, k-40%, mg-0,20%, s-0,19%, fe(edta)-0,10%mn(edta)-0,05%, zn-(edta)-0,012%, сu(edta)-0,012%, b0,045%,mo-0,056%
1 250
килограмм
442
Суда еритін тыңайтқыш npk 15-7-30+te
N -15%, p-7%, k-30%, mg-0,20%, s-0,19%, fe(edta)-0,10%, mn(edta)-0,05%, zn-(edta)-0,012%, сu(edta)-0,012%, b-0,045%,mo-0,056%
1 250
килограмм
443
Суда еритін тыңайтқыш npk 19-19-19+te
N -19%, p-19%, k-19%, mg-0,10%, s-0,19%, fe(edta)-0,10%, mn(edta)-0,05%, zn(edta)-0,015%, сu(edta)-0,012%, b0,02%, mo-0,07%
1 250
килограмм
444
Суда еритін npk тыңайтқыштары: 12:8: 31+2mgo+me
N-12, p-8, k-31, mgo-2, b-0,02, сu-0,005, mn-0,05, zn-0,01, fe-0,07, mo-0,004
343 750
тонна
445
Суда еритін npk тыңайтқыштары: 13: 40:13 + me
N-13, p-40, k-13, s-1,3, b-0,02, cu-0,005, mn-0,05, zn-0,01, fe-0,07, mo-0,004
343 750
тонна
446
Суда еритін npk тыңайтқыштары: 18: 18: 18+3mgo+me
N-18, p-18, k-18, s-2,5, mgo-3, b-0,02, cu-0,005, mn-0,05, zn-0,01, fe-0,07, mo-0,0064
343 750
тонна
447
Суда еритін npk тыңайтқыштары: 3: 11: 38+3mgo+me

343 750
тонна
434
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-20%, K-20%, MgO-1,7%, S-1,5%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
435
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-19%, P-6%, K-20%, MgO-1,5%, S-1,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА) - 0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
436
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-12%, P-12%, K-35%, MgO-1,0%, S-0,7%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
437
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-13%, P-41%, K-13%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
438
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-18%, P-18%, K-18%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
439
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-5%, K-10%, MgO-1,5%, S-8,4%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
440
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20%, P-8%, K-8%, MgO-1,5 %, S - 9,0%, Fe (ДТПА)-0,054%, Zn (ЭДТА)-0,014%, Cu (ЭДТА)-0,01%, Mn (ЭДТА)-0,042%, Мо-0,004%, В-0,02%
343 750
тонна
441
Водорастворимое удобрение NPK 12-5-40+TE
N -12%, P-5%, K-40%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,045%,Mo-0,056%
1 250
килограмм
442
Водорастворимое удобрение NPK 15-7-30+TE
N -15%, P-7%, K-30%, Mg-0,20%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn-(EDTA)-0,012%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,045%,Mo-0,056%
1 250
килограмм
443
Водорастворимое удобрение NPK 19-19-19+TE
N -19%, P-19%, K-19%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B0,02%, Mo-0,07%
1 250
килограмм
444
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343 750
тонна
445
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, S-1,3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
343 750
тонна
446
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,0064
343 750
тонна
447
Водорастворимые NPK удобрения марки: 3:11:38+3MgO+МЭ

2838
литр
646
Изагри-к минералды тыңайтқышы,калий маркасы
К2о (15,2%), p2o5 (6,6%), nобщ (6,6%), so3 (4,6%), mn-edta (0,3%), сu-edta (0,1%), zn-edta (0,07%), fe-edta (0,07%), mо (0,07%), в (0,01%), se(0,003%), сo-edta (0,001%), сулағыштар(1%)
2168
литр
647
Изагри-к минералды тыңайтқышы, форс питание маркасы
N-6,9, p-0,55, k-3,58, mo-0,67, b-0,57, cr-0,12, v-0,09, se-0,02
2 640
литр
648
Изагри-к минералды тыңайтқышы, форс питание маркасы
Аминқышқылдар-2, n-6,9, k2o-3,6, mo-0,7, b-0,6, p2o5-0,6, cr-0,1, v-0,09, se-0,02
2640
литр
649
Изагри-к минералды тыңайтқышы, форс рост маркасы
Аминқышқылдар-15, so3-15,2, cu-edta-3,8, zn-edta-3,3, mgo-2,3, fe-edta-0,6, mn-edta-0,3, co-edta-0,2, li-0,06, ni-0,02, янтарь қышқылы-1
2640
литр
650
Минералды тыңайтқыш мегамикс-магний-цинк
N-1,5, sо3-13,00, mgo-4,00, zn-4,00
1 650
литр
651
Минералды тыңайтқыш мегамикс- күкірт
N-0,30, k2o-1,85,sо3-35,00, mgo-1,8, mo-0,01
1 800
литр
652
Минералды тыңайтқыш мегамикс-фосфор
N-5,00, p2o5 -19, k2o-5,00, sо3-0,50, mgo-0,02, mn-0,09, cu-0,02, zn-0,20, b-0,05, mo-0,03
2 000
литр
653
Минералды тыңайтқыш мегамикс-азот
N-15,0, s-0,70, mgo-0,50, cu-0,20, zn-0,20, fe-0,10, mn-0,08, b-0,07, mo-0,05, co-0,01, se-0,05
1 345
литр
654
Минералды тыңайтқыш мегамикс-бор
N-5, b-10
1 495
литр
655
Минералды тыңайтқыш мегамикс-калий
N-2,00, к2o-11,00, s-0,50, mgo-0,25, cu-0,10, zn-0,25, fe-0,05, mn-0,05, b-0,035, mo-0,01, co-0,015
1 250
литр
656
Минералды тыңайтқыш мегамикс-профи
N-0,50, k2о-0,01, s-2,50, mgo-1,30, cu-0,60, zn-1,20, fe-0,30, mn-0,30, b-0,15, mo-0,40, co-0,08, cr-0,03, ni-0,01, se-0,01
1 700
литр
657
Минералды тыңайтқыш мегамикс-тұқым
N-5, p2о5-0,50, k2о-5, s-4,60, mgo-1,90, cu-2,90, zn-2,70, fe-0,40, mn-0,28, b-0,40, mo-0,60, co-0,25, cr-0,05, se-0,01, ni-0,01
1 719
литр
658
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш бином "npk 10:40:10"
N-10%, p2o5-40%, k2o-10%,mgo-3,5%,so3- 6,5 %, b-0,9 г/л, zn-0,25 г/л, mo-0,05 г/л, co-0,05 г/л, mn-0,51 г/л, fe-0,85 г/л, cu-0,17 г/л, + арахид қышқылы- 1 г/л, витамин (рр,с,в1,в6)-4 г/л
1 313
литр
659
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқышбином "npk19:19:19"
N-19%, p2o5-19%, k2o-19%,mgo-3,5%,so3- 6,5 %, b-0,9 г/л, zn-0,25 г/л, mo-0,05 г/л, co-0,05 г/л, mn-0,51 г/л, fe-0,85 г/л, cu-0,17 г/л, + арахид қышқылы -1 г/л, витамин (рр,с,в1,в6)-4 г/л
1 098
литр
660
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш бином "амбре-бор"
N-70г/л, в-150г/л, янтарь қышқылы-100 г/л
2 143
литр
661
Микроэлементтері бар минералды тыңайтқыш "амино комплекс"
N-55г/л, p2o5-25г/л, k2o-25г/л, mgo-15г/л, s-60 г/л, b-6 г/л, zn-15 г/л, mo-5г/л, co-0,5 г/л, mn-8.5 г/л, fe-20 г/л, cu-7 г/лб + l-аминқышқылдары мен олигопептидтер кешені-250 г/л

2 838
литр
646
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Калий
К2О (15,2%), P2O5 (6,6%), Nобщ (6,6%), SO3 (4,6%), Mn-EDTA (0,3%), Сu-EDTA (0,1%), Zn-EDTA (0,07%), Fe-EDTA (0,07%), Mо (0,07%), В (0,01%), Se(0,003%), Сo-EDTA (0,001%), Смачиватели (1%)
2 168
литр
647
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Форс питание
N-6,9, P-0,55, K-3,58, Mo-0,67, B-0,57, Cr-0,12, V-0,09, Se-0,02
2 640
литр
648
Минеральное удобрение Изагри-К, марка Форс Питание
Аминокислоты-2, Nобщ-6,9, K2O-3,6, Mo-0,7, B-0,6, P2O5-0,6, Cr-0,1, V-0,09, Se-0,02
2 640
литр
649
Минеральное удобрение Изагри-М, марка Форс Рост
Аминокислоты-15, SO3-15,2, Cu-EDTA-3,8, Zn-EDTA-3,3, MgO-2,3, Fe-EDTA-0,6, Mn-EDTA-0,3, Co-EDTA-0,2, Li-0,06, Ni-0,02, Янтарная кислота-1
2 640
литр
650
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Магний-Цинк
N-1,5, SО3-13,00, MgO-4,00, Zn-4,00
1 650
литр
651
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Сера
N-0,30, K2O-1,85,SО3-35,00, MgO-1,8, Mo-0,01
1 800
литр
652
Минеральное удобрение МЕГАМИКС – Фосфор
N-5,00, P2O5 -19, K2O-5,00, SО3-0,50, MgO-0,02, Mn-0,09, Cu-0,02, Zn-0,20, B-0,05, Mo-0,03
2 000
литр
653
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Азот
N-15,0, S-0,70, MgO-0,50, Cu-0,20, Zn-0,20, Fe-0,10, Mn-0,08, B-0,07, Mo-0,05, Co-0,01, Se-0,05
1 345
литр
654
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Бор
N-5, B-10
1 495
литр
655
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Калий
N-2,00, К2O-11,00, S-0,50, MgO-0,25, Cu-0,10, Zn-0,25, Fe-0,05, Mn-0,05, B-0,035, Mo-0,01, Co-0,015
1 250
литр
656
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Профи
N-0,50, K2О-0,01, S-2,50, MgO-1,30, Cu-0,60, Zn-1,20, Fe-0,30, Mn-0,30, B-0,15, Mo-0,40, Co-0,08, Cr-0,03, Ni-0,01, Se-0,01
1 700
литр
657
Минеральное удобрение МЕГАМИКС-Семена
N-5, P2О5-0,50, K2О-5, S-4,60, MgO-1,90, Cu-2,90, Zn-2,70, Fe-0,40, Mn-0,28, B-0,40, Mo-0,60, Co-0,25, Cr-0,05, Se-0,01, Ni-0,01
1 719
литр
658
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK 10:40:10"
N-10%, P2O5-40%, K2O-10%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 313
литр
659
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "NPK19:19:19"
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%,MgO-3,5%,SO3- 6,5 %, B-0,9 г/л, Zn-0,25 г/л, Mo-0,05 г/л, Co-0,05 г/л, Mn-0,51 г/л, Fe-0,85 г/л, Cu-0,17 г/л, + Арахидовая кислота-1 г/л, Витамины (РР,С,В1,В6)-4 г/л
1 098
литр
660
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амбре-бор"
N-70г/л, В-150г/л, янтарная кислота-100 г/л
2 143
литр
661
Минеральное удобрение с микроэлементами Бином "Амино Комплекс"
N-55г/л, P2O5-25г/л, K2O-25г/л, MgO-15г/л, S-60 г/л, B-6 г/л, Zn-15 г/л, Mo-5г/л, Co-0,5 г/л, Mn-8.5 г/л, Fe-20 г/л, Cu-7 г/лб + комплекс L-аминокислот и олигопептидов -250 г/л

1 426
литр
816
Тыңайтқыш reasil forte комбо актив
Азот(n) жалпы -8%, оның ішінде(n) органикалық-2%, оның ішінде (n) несепнәр-6%, агенті бар мыс(cu) - 3,5%, агенті бар марганец(mn) - 3,5%, агенті бар мырыш(zn) - 4%, гидроксикарбон қышқылдары-16%, амин қышқылдары -8%
2 500
литр
817
Тыңайтқыш reasil forte комбоактив
Гидроксикарбон және амин қышқылдары 24%, азот (n) жалпы-8%, мырыш (zn) агенті бар кешен-4%, марганец (mn) -3,5%, мыс (cu) агенті бар кешен-3,5%
2 500
литр
818
Тыңайтқыш reasil forte семя старт
Азот(n) жалпы-6%, оның ішінде(n) органикалық-2%, оның ішінде (n) несепнәр-4%, фосфор (p2o5) - агентпен-2,5%, калий (k2o) агентпен-2,5%, магний (mgo) агентпен - 2,5% , бор(b) бороэтаноломин - 2%, кобальт (co) агентімен - 0,1%. Агенті бар мыс(cu) - 1%, агенті бар темір(fe) - 1,2%, агенті бар марганец(mn) - 1,2%, агенті бар молибден(mo) - 0,25%, агенті бар мырыш(zn) - 1,2%, гумин қышқылдары (гуматтар) - 0,25%, гидроксикарбон қышқылдар-20%, аминқышқылдары -8%
2 600
литр
819
Тыңайтқыш reasil micro amino b/mo
Азот(n) жалпы – 10%, оның ішінде(n) органикалық – 1,5%, бор(в) бороэтаноломин – 12%, агенті бар молибден(мо) -1%, гумин қышқылдары(гуматтар) - 4%, гидроксикарбон қышқылдары-4%, амин қышқылдары-4%
4 594
литр
820
Тыңайтқыш reasil micro amino zn
Азот(n) жалпы - 15%, оның ішінде(n) органикалық - 2%, оның ішінде(n) несепнәр - 1%, оның ішінде(n) нитрат - 12%, мырыш(zn) агентпен-12%, гидроксикарбон қышқылдары-18%, амин қышқылдары - 8%
3 010
литр
821
Тыңайтқыш reasil micro hydro mix
Азот(n) жалпы - 12%, оның ішінде(n) органикалық - 2%, оның ішінде(n) несепнәр - 10%, магний(mgo) агентпен - 4%, бор(b) бороэтаноломин - 2%, кобальт(co) агентпен - 0,1%. Агенті бар мыс(cu) - 0,8%, агенті бар темір(fe) -5%, агенті бар марганец(mn) - 2,5%, агенті бар молибден (mo) - 0,25%, агенті бар мырыш(zn) - 3%, гидроксикарбон қышқылдары-18%, амин қышқылдары-8%
4 118
литр
822
Тыңайтқыш reasil® soil conditioner топырақтың құнарлылығын қалпына келтіру үшін
Жалпы органикалық зат с. В.* - 75-80%, жалпы гумин сығындысы(оге) с. О. В.** - 90-95%, табиғи гумин қышқылдары оге - 54-56%, гумин қышқылдары(калий тұздары) оге - 40%, табиғи фульвоқышқылдары оге-4-6%, органикалық азот (n) с.в. - 1,5%. Фосфор (p2o5) с. В. - 1,5%, калий (k2o) с. В. - 1,5%
686
литр
823
Тыңайтқыш reasil® soil conditioner органикалық егіншілік үшін
Жалпы органикалық зат с. В-80-85%, жалпы гумин сығындысы (оге) с. О. В**-90-95%, оге-95-96% табиғи гумин қышқылдары, оге-4-5% табиғи фульвоқышқылдары, с. В-1,2-1,7 органикалық азот
686
килограмм
824
Тыңайтқыш retrosal

1 426
литр
816
Удобрение Reasil Forte Комбо Актив
Азот(N) общий -8%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 6%, Медь(Cu) с агентом - 3,5%, Марганец(Mn) с агентом - 3,5%, Цинк(Zn) с агентом - 4%, Гидроксикарбоновые кислоты - 16%, Аминокислоты -8%
2 500
литр
817
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
Гидроксикарбоновые и аминкислоты 24%, Азот (N) общий-8%, Цинк (Zn) комплекс с агентом-4%, Марганец (Mn)-3,5%, Медь (Cu) комплекс с агентом-3,5%
2 500
литр
818
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
Азот(N) общий - 6%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 4%, Фосфор(P2O5) - с агентом - 2,5%, Калий(K2O) с агентом - 2,5%, Магний(MgO) с агентом - 2,5%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 1%, Железо(Fe) с агентом - 1,2%, Марганец(Mn) с агентом - 1,2%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 1,2%, Гуминовые кислоты (Гуматы) - 0,25%, Гидроксикарбоновые кислоты - 20%, Аминокислоты -8%
2 600
литр
819
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo
Азот(N) общий – 10%, в т.ч.(N) органический – 1,5%, Бор(В) бороэтаноломин – 12%, Молибден(Мо) с агентом -1%, Гуминовые кислоты(Гуматы) – 4%, Гидроксикарбоновые кислоты – 4%, Аминокислоты – 4%
4 594
литр
820
Удобрение Reasil micro Amino Zn
Азот(N) общий - 15%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 1%, в т.ч.(N) нитратный - 12%, Цинк(Zn) с агентом - 12%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
3 010
литр
821
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 10%, Магний(MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 0,8%, Железо(Fe) с агентом -5%, Марганец(Mn) с агентом - 2,5%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 3%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
4 118
литр
822
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в.** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ - 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6%, Органический азот(N) на с.в. - 1,5%. Фосфор( P2O5) на с.в. - 1,5%, Калий(K2O) на с.в. - 1,5%
686
литр
823
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
Общее органическое вещество на с.в-80-85%, Общий гуминовый экстракт (ОГЭ) на с.о.в**-90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ-95-96%, Фульвокислоты природные от ОГЭ-4-5%, Органическиий Азот на с.в-1,2-1,7
686
килограмм
824
Удобрение Retrosal

1 250
литр
920
Тыңайтқыш нановит макро
N -11,1%; p2o5-4,03%; k2o-6,47%; so3-0,02 %; cu – 0,01 %; b – 0,02%; fe-0,02 %; mn-0,01 %; zn – 0,01%; аминқышқылдары-3,0%; органикалық қышқылдар – 0,7%; полисахаридтер-0,00388 %; фитогормондар-0,00044 %
1 050
литр
921
Тыңайтқыш нановит микро
N-3,98; mgo-4,53; so3-3,91; cu-0,51; b-0,51; fe-0,6; mn-0,94; zn-0,5; mo-0,002; аминқышқылдары-5,19; органикалық қышқылдар-5,3; полисахаридтер-0,00379; фитогормондар-0,00043; гумин қышқылдары-0,25; фульвоқышқылдар-0,045
1 050
литр
922
Тыңайтқыш нановит молибденді
N-3,34%, so3-0,25 %; в-0,5 %; мо-3,0 %; zn-0,5 %; аминқышқылдары-4,26 %; органикалық қышқылдар-16,5 %; полисахаридтер-0,00417 %; фитогормондар-0,00048 %
1 200
литр
923
Тыңайтқыш нановит супер
N-10,0; k2o-5,0; mgo-2,46; so3-0,35; cu-0,37; b-0,37; fe-0,07; mn-0,04; zn-0,21; mo-0,002; аминқышқылдары-2,86; органикалық қышқылдар-2,3; полисахаридтер-0,00403; фитогормондар-0,00046
1 050
литр
924
Тыңайтқыш нановит терра маркасы 3:18:18
N-3,0; p2o5-18,0; k2o-18,0; mgo-0,015; so3-0,015; b-0,022; cu-0,038; fe-0,06; mn-0,03; mo-0,015; zn-0,015; si-0,015; co-0,0015
1 050
литр
925
Тыңайтқыш нановит терра маркасы 5:20:5
N-5,0; p2o5-20,0; k2o-5,0; mgo-0,01; so3-0,01; b-0,02; cu-0,04; fe-0,07; mn-0,035; mo-0,01; zn-0,01; si-0,01; co-0,001
1 050
литр
926
Тыңайтқыш нановит фосфорлы
N-4,53 %, р2о5-30,00 %; в-0,51 %; zn-0,51 %; аминқышқылдары-0,08 %; органикалық қышқылдар-4,5 %; полисахаридтер-0,00365 %; фитогормондар-0,00042 %
1 500
литр
927
Тыңайтқыш нановит: кальцийлі
N-8,86; mgo-0,71; so3-0,77; ca-15,0; cu-0,02; b-0,04; fe-0,21; mn-0,11; zn-0,02; аминқышқылдары-0,78; органикалық қышқылдар-0,1; полисахаридтер-0,00347; фитогормондар-0,0004
1 200
литр
928
Тыңайтқыш нановит: моно бор
В-10,95; аминқышқылдары-1,5; полисахаридтер-0,00368; фитогормондар-0,00042
1 200
литр
929
Тыңайтқыш нановит: моно марганец
Mn-10,84; n-2,66; so3-4,41; аминқышқылдары-1,39; органикалық қышқылдар-7,2; полисахаридтер-0,00329; фитогормондар-0,00038
1 200
литр
930
Тыңайтқыш нановит: моно мыс
N-5,4; so3-2,66; cu-5,65; аминқышқылдары-2,68; органикалық қышқылдар-6,2; полисахаридтер-0,00397; фитогормондар-0,00045
1 200
литр
931
Тыңайтқыш нановит: моно мырыш
Zn-7,67; n-5,41; so3-3,61; аминқышқылдары-2,78; органикалық қышқылдар-8,35; полисахаридтер-0,00385; фитогормондар-0,00044
1 200
литр
932
Калий гуматы органоминералды тыңайтқыш
Фульвоқышқылдарының тұздары 20 г / л, гумин қышқылдарының тұздары 180 г / л оның ішінде калий 30 г / л, амин қышқылдары 25 г / л, микроэлементтер 10 г / л
660
литр
933
Тыңайтқыш плантафол 10:54:10 (plantafol 10:54:10)

1 250
литр
920
Удобрение Нановит Макро
N –11,1 %; P2O5 - 4,03%; К2О - 6,47%; SO3 – 0,02 %; Cu – 0,01 %; В – 0,02 %; Fe – 0,02 %; Mn- 0,01 %; Zn – 0,01 %; аминокислоты – 3,0 %; органические кислоты – 0,7 %; полисахариды – 0,00388 %; фитогормоны – 0,00044 %
1 050
литр
921
Удобрение НАНОВИТ Микро
N-3,98; MgO-4,53; SO3-3,91; Cu-0,51; B-0,51; Fe-0,6; Mn-0,94; Zn-0,5; Mo-0,002; аминокислоты-5,19; органические кислоты-5,3; полисахариды-0,00379; фитогормоны-0,00043; гуминовые кислоты-0,25; фульвокислоты-0,045
1 050
литр
922
Удобрение Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,5 %; Мо – 3,0 %; Zn – 0,5 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
1 200
литр
923
Удобрение Нановит Супер
N-10,0%, К2О – 5,0%; MgO – 2,46%; SO3-0,35%, Cu-0,37%; В-0,37%, Fe – 0,07%; Mn- 0,04%; Zn-0,21%, Мо - 0,002%; аминокислоты – 2,86%; органические кислоты – 2,30%; моносахариды-0,00403%, фитогормоны – 0,00046%
1 050
литр
924
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 3:18:18
N-3,0; P2O5-18,0; K2O-18,0; MgO-0,015; SO3-0,015; B-0,022; Cu-0,038; Fe-0,06; Mn-0,03; Mo-0,015; Zn-0,015; Si-0,015; Co-0,0015
1 050
литр
925
Удобрение НАНОВИТ ТЕРРА марки 5:20:5
N-5,0; P2O5-20,0; K2O-5,0; MgO-0,01; SO3-0,01; B-0,02; Cu-0,04; Fe-0,07; Mn-0,035; Mo-0,01; Zn-0,01; Si-0,01; Co-0,001
1 050
литр
926
Удобрение Нановит Фосфорный
N-4,53%, Р2О5-30,00%0, В-0,51%, Zn-0,51%, аминокислоты-0,08%, органические кислоты-4,5%, полисахариды-0,00365%, фитогормоны-0,00042%
1 500
литр
927
Удобрение НАНОВИТ: Кальциевый
N-8,86; MgO-0,71; SO3-0,77; Ca-15,0; Cu-0,02; B-0,04; Fe-0,21; Mn-0,11; Zn-0,02; аминокислоты-0,78; органические кислоты-0,1; полисахариды-0,00347; фитогормоны-0,0004
1 200
литр
928
Удобрение НАНОВИТ: Моно Бор
B-10,95; аминокислоты-1,5; полисахариды-0,00368; фитогормоны-0,00042
1 200
литр
929
Удобрение НАНОВИТ: Моно Марганец
Mn-10,84; N-2,66; SO3-4,41; аминокислоты-1,39; органические кислоты-7,2; полисахариды-0,00329; фитогормоны-0,00038
1 200
литр
930
Удобрение НАНОВИТ: Моно медь
N-5,4; SO3-2,66; Cu-5,65; аминокислоты-2,68; органические кислоты-6,2; полисахариды-0,00397; фитогормоны-0,00045
1 200
литр
931
Удобрение НАНОВИТ: Моно Цинк
Zn-7,67; N-5,41; SO3-3,61; аминокислоты-2,78; органические кислоты-8,35; полисахариды-0,00385; фитогормоны-0,00044
1 200
литр
932
Удобрение органоминеральное Гумат калия
Соли фульвовых кислот 20 г/л, Соли гуминовых кислот 180 г/л в т.ч. калий 30 г/л, Аминокислоты 25 г/л, Микроэлементы 10 г/л
660
литр
933
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)

N-10%; р205-54%;к2o-10%, b-0,02%, cu-0,05% (edta), fe-0,1% (edta), mn-0,05% (edta), zn-0,05% (edta)
1 565
килограмм
934
Тыңайтқыш плантафол 20:20:20 (plantafol 20:20:20)
N-20%; р205-20%;к2o-20%, b-0,02%, cu-0,05% (edta), fe-0,1% (edta), mn-0,05% (edta), zn-0,05% (edta)
1 565
килограмм
935
Тыңайтқыш плантафол 30:10:10 (plantafol 30:10:10)
N-30%; р205-10%;к2o-10%, b-0,02%, cu-0,05% (edta), fe-0,1% (edta), mn-0,05% (edta), zn-0,05% (edta)
1 565
килограмм
936
Тыңайтқыш плантафол 5:15:45 (plantafol 5:15:45)
N-5%, р205-15%, к2o-45%, b-0,02%, cu-0,05% (edta), fe-0,1% (edta), mn-0,05% (edta), zn-0,05% (edta)
1 565
килограмм
937
Тыңайтқыш полиферт (polyfert) маркасы: 21-11-21
N-21%, p-11%, k-21%, mg-0,10%, s-0,19%, fe(edta)-0,10%, mn(edta)-0,05%, zn(edta)-0,015%, сu(edta)-0,012%, b-0,02%, mo-0,07%
1 500
килограмм
938
Тыңайтқыш ростолон маркасы: 0-20-35
N-0, p2o5-20, k2o-35, s-7,5, fe-0, b-2, mo-0,2, cu-0,2, zn-0,2, mn-0,2, mg-0
1 250
килограмм
939
Тыңайтқыш ростолон маркасы: 14-14-14
N-14, p2o5-14, k2o-14, s-6,1, fe-0,25, b-0,1, mo-0. Cu-0,65, zn-0,65, mn-0,55, mg-3,4
1 250
килограмм
940
Тыңайтқыш ростолон маркасы: 14-5-15
Азот (n) - 14, фосфор (p2o5) - 5, калий (k2o) - 15, күкірт (s) - 0, fe - 0, бор (b) - 0, mo - 0, cu - 0,1, zn -0,1, mn-0,1, mg - 0
1 250
килограмм
941
Тыңайтқыш ростолон маркасы: 15-5-23
N-15, p2o5-5, k2o-23, s-9,7, fe-0,2, b-0,05, cu-0,3, zn-0,3, mn-0,3, mg-2,2
1 250
килограмм
942
Тыңайтқыш ростолон маркасы: 17-6-18
N-17, p2o5-6, k2o-18, s-4,8, fe-0,25, b-0,1, mo-1,5, cu-0,8, zn-0,8, mn-0,9, mg-0
1 250
килограмм
943
Тыңайтқыш ростолон маркасы: 18-18-18
N-18, p2o5-18, k2o-18, s-4,7, fe-0, b-0, mo-0, cu-0,03, zn-5,3, mn-0, mg-0,025
1 250
килограмм
944
Тыңайтқыш ростолон маркасы: 18-18-18 ме
N-18, p2o5-18, k2o-18, s-1,7, fe-0,1, b-0,1, mo-1,5, cu-0,4, zn-0,4, mn-0,4
1 250
килограмм
945
Тыңайтқыш ростолон маркасы: : 20-20-20
N-20, p2o5-20, k2o-20, s-2,2, fe-0,1, b-0,04, cu-0,25, zn-0,25, mn-0,20, mg-0
1 250
килограмм
946
Тыңайтқыш ростолон маркасы: 3-11-26
N-3, p2o5-11, k2o-26, s-12,5, fe-0,25, b-0,1, cu-0,55, zn-0,55, mn-0,5, mg-4,5
1 250
килограмм
947
Тыңайтқыш ростолон маркасы: 35-0-0
N-35, p2o5-0, к2о-0, s-0, fe-0, b-4, mo-0,05, cu-0,1, zn-0,1, mn-0,1, mg-0
1 250
килограмм
948
Тыңайтқыш руткат (rutkat)
P2o5-4, k2o-3, fe-0,4, бос аминқышқылдары-10, полисахаридтер-6,1, ауксиндер-0,6
6 060
литр
949
Тыңайтқыш күрделі – "Биобарс-м" микроэлементтерімен араласқан
Жалпы азот (n) - 2-5%; фосфор (p2o5) - 0,66-1,66 %; калий (k2o) - 2-5%: жалпы күкірт (s) - 0,65-1,65%; микроэлементтер,%: бор (в) - 0,10; темір (fe2o3) - 0,15; кобальт (co) - 0,02; марганец (mn) - 0,15; мыс (cu) - 0,10; молибден (mo) - 0,01; мырыш (zn) - 0,10

N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
934
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
935
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30%; Р205-10%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
936
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%, Р205-15%, К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
1 565
килограмм
937
Удобрение Полиферт (POLYFERT) марки: 21-11-21
N-21%, P-11%, K-21%, Mg-0,10%, S-0,19%, Fe(EDTA)-0,10%, Mn(EDTA)-0,05%, Zn(EDTA)-0,015%, Сu(EDTA)-0,012%, B-0,02%, Mo-0,07%
1 500
килограмм
938
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
N-0, P2O5-20, K2O-35, S-7,5, Fe-0, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2, Mg-0
1 250
килограмм
939
Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Mo-0. Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
1 250
килограмм
940
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
Азот (N) - 14, Фосфор (P2O5) - 5, Калий (K2O) - 15, Сера (S) - 0, Fe - 0, Бор (B) - 0, Mo - 0, Cu - 0,1, Zn - 0,1, Mn - 0,1, Mg - 0
1 250
килограмм
941
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
1 250
килограмм
942
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9, Mg-0
1 250
килограмм
943
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-4,7, Fe-0, B-0, Mo-0, Cu-0,03, Zn-5,3, Mn-0, Mg-0,025
1 250
килограмм
944
Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
1 250
килограмм
945
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20, Mg-0
1 250
килограмм
946
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5
1 250
килограмм
947
Удобрение Ростолон марки: 35-0-0
N-35, P2O5-0, К2О-0, S-0, Fe-0, B-4, Mo-0,05, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1, Mg-0
1 250
килограмм
948
Удобрение Руткат (Rutkat)
P2O5-4, K2O-3, Fe-0,4, свободные аминокислоты-10, полисахариды-6,1, ауксины-0,6
6 060
литр
949
Удобрение сложно-смешанное с микроэлементами "Биобарс-М"
азот общий (N) -2-5 %; фосфор (P2O5) - 0,66-1,66 %; калий (K2O) -2-5 %: сера общая (S) - 0,65-1,65 %; микроэлементы, %: бор (В) - 0,10; железо (Fе2О3) - 0,15; кобальт (Со) - 0,02; марганец (Mn) - 0,15; медь (Cu) - 0,10; молибден (Мо) - 0,01; цинк (Zn) - 0,10