Жетісу облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 12 тамыздағы № 246 қаулысы
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 264-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісу облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің орынбасары Ә. Қанағатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы "_____" __________ № _____ қаулысына қосымша
Аумақ атауы
Орналасқан аумағы
учаске №
нүкте №
Учаскенің географиялық координаттары
учаске аумағы
гектар

Об определении территорий для старательства по области Жетісу
Постановление акимата области Жетісу от 12 августа 2025 года № 246
В соответствии с пунктом 1 статьи 264 Кодекса Республики Казахстан "О недрах и недропользовании", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территории для старательства по области Жетісу согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Канагатова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу от "____" _________ 2025 года № _____
Территории для старательства по области Жетісу
Наименование площади
Территория расположения
№ участка
№ точки
Географические координаты участка
Площадь участка гектар