Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылға арналған стипендиясын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2025 жылғы 16 мамырдағы № 251 бұйрығы
"Қазақстан Республикасы Президентінің стипендиясын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 5 наурыздағы № 1134 қаулысының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылға арналған стипендиясын министрліктер арасында бөлу бекітілсін.

О распределении стипендии Президента Республики Казахстан на 2025 год
Приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 16 мая 2025 года № 251
В соответствии с пунктом 4 постановления Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 года № 1134 "Об учреждении стипендии Президента Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить распределение стипендии Президента Республики Казахстан между министерствами на 2025 год согласно приложению к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оны Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министріне жүктелсін.

2. Комитету высшего и послевузовского образования Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на официальном интернет-ресурсе Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра науки и высшего образования Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр С. Нұрбек
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім
министрі
2025 жылғы 16 мамырдағы
№ 251 бұйрыққа қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылға арналған стипендиясын министрліктер арасында бөлу
Мемлекеттік орган
ССтипендия
студенттерге
магистранттарға
1.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр С. Нурбек
Приложение к приказу
Министра науки и
высшего образования
Республики Казахстан
от 16 мая 2025 года № 251
Распределение стипендии Президента Республики Казахстан между министерствами на 2025 год
Государственный орган
Стипендия
студентам
магистрантам
1.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан