Ұлытау аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы XXVII сессиясының "Ұлытау ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 170 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 маусымдағы № 207 шешімі
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы XXVII сессиясының "Ұлытау ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" №170 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 783 121 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 516 286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 532 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 614 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 081 689 мың теңге;
2) шығындар – 9 279 128,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79 787 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 147 451 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 664 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 575 794,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 575 794,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 147 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 67 664 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 496 008,1 мың теңге.

О внесении изменений в решение XXVII сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 170 "О бюджете Улытауского района на 2025-2027 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 27 июня 2025 года № 207
РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVII сессии Улытауского районного маслихата от 30 декабря 2024 года №170 "О бюджете Улытауского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 783 121 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 516 286 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 532 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 614 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 081 689 тысяч тенге;
2) затраты – 9 279 128,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79 787 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 147 451 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 664 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 575 794,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 575 794,1 тысяч тенге:
поступление займов – 147 450 тысяч тенге;
погашение займов – 67 664 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 496 008,1 тысяч тенге.