"Жезқазған қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 ақпандағы № 15/84 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 39/224 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 31 желтоқсанда № 37799 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жезқазған қаласында бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 13 ақпандағы №15/84 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 94-20 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова

О признании утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 13 февраля 2024 года № 15/84 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Жезказган"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 26 декабря 2025 года № 39/224. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2025 года № 37799
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жезказганский городской маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 13 февраля 2024 года № 15/84 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога в городе Жезказган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 94-20).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова