"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 07/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 3 сәуірдегі № 32/01 қаулысы. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 2025 жылғы 16 шілдедегі № 60/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысының әкімдігінің 16.07.2025 № 60/01 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2025 бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады).
Ұлытау облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

О внесении изменения постановление акимата области Ұлытау от 22 января 2025 года № 07/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата области Ұлытау от 3 апреля 2025 года № 32/01. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 16 июля 2025 года № 60/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата области Ұлытау от 16.07.2025 № 60/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2025).
Акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Мектепке дейінгі білім беру коммуналдық қазыналық кәсіпорындар іске асыратын қызметтердің бағаларын белгілеу туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы №07/01 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков
Ұлытау облысы әкімдінің

1. Внести в постановление акимата области Ұлытау от 22 января 2025 года №07/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Ұлытау.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков
Приложение
к постановлению акимата области Ұлытау

2025 жылғы "03" сәуірдегі
№32/01 қаулысына қосымша
Ұлытау облысы әкімдінің
2025 жылғы "22" қаңтардағы
№ 07/01 қаулысына 2 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Тәрбиеленушілер саны
Айына бір балаға (1-3 жас) тамақтану үшін ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Айына бір балаға (3-5 жас) тамақтану үшін ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Жезқазған қаласы
1
Балабақша (мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)

от "03" апреля 2025 года
№32/01
Приложение 2
к постановлению акимата области Ұлытау
от "22" января 2025 года
№ 07/01
Размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников
Размер родительской платы на одного ребенка (1-3 лет) за питание в месяц (тенге)
Размер родительской платы на одного ребенка (3-5 лет) за питание в месяц (тенге)
город Жезказган
1
Ясли-сад (государственные дошкольные организации)