Ұлытау облысы бойынша ауызсуды беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінен берілген ауызсудың бір текше метріне төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 292 шешімі
"Қазақстан Республикасының Су кодексінің" 26 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 22 тамыздағы № 306 "Ауызсу беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесіне енгізілген сумен жабдықтау жүйелерінен ауызсу беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 213665 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес жоба әзірленді Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау облысы бойынша ауызсуды беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінен берілген ауызсудың бір текше метріне төлемақы мөлшері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ұлытау облыстық мәслихатының IV сессиясының 2023 жылғы 26 шілдедегі №53 "Ұлытау облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов
Ұлытау облыстық
мәслихатының XXX

Об утверждении размера платы за один кубический метр питьевой воды, поданной из систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию по области Ұлытау
Решение маслихата области Ұлытау от 19 декабря 2025 года № 292
В соответствии с пунктом 2 статьи 26 "Водного кодекса Республики Казахстан" и приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 22 августа 2025 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за один кубический метр питьевой воды, поданной из систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 28 августа 2025 года №36700) маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Утвердить размер платы за один кубический метр питьевой воды, поданной из систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию по области Ұлытау согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение IV сессии маслихата области Ұлытау от 26 июля 2023 года №53 "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по области Ұлытау".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов
Приложение
к решению XXX сессии
маслихата области Ұлытау

сессиясының 2025 жылғы 19
желтоқсандағы
№292 шешіміне
қосымшасы
Ұлытау облысы бойынша ауызсуды беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінен берілген ауызсудың бір текше метріне төлемақы мөлшері
Тұтынушылар атауы
Төлем мөлшері, теңге/м3 (ҚҚС есебінсіз)
1.
Халық
91,04
2.
Бір адамға тәулігіне 140 (жүз қырық) литр су тұтыну нормативінен асқан жағдайда төлем мөлшері
118,35

от 19 декабря 2025 года
№292
Размер платы за один кубический метр питьевой воды, поданной из систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию по области Ұлытау
Наименование потребителей
Размер платы, тенге/м3 (без учета НДС)
1.
Население
91,04
2.
При превышении нормативов потребления воды на одного человека в объеме 140 (сто сорок) литров в сутки
118,35