Ұлытау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 272 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б.Шингисов
Ұлытау облыстық мәслихатының
XXVIII сессиясының 2025 жылғы
19 қыркүйектегі
№ 272 шешіміне
2 қосымша
Ұлытау облыстық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ұлытау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 10 қазандағы № 8/51 "Ұлытау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімі;
2. Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 2/28 облыстық мәслихатының 2022 жылғы 10 қазандағы № 8/51 "Ұлытау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі;
3. Ұлытау облыстық мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 6/72 "Ұлытау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 10 қазандағы № 8/51 "Ұлытау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата области Ұлытау
Решение маслихата области Ұлытау от 19 сентября 2025 года № 272
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата области Ұлытау согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б.Шингисов
Приложение
к решению XXVIIII сессии
маслихата области Ұлытау
от 19 сентября 2025 года
№ 272
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата области Ұлытау
1. Решение маслихата области Ұлытау от 10 октября 2022 года № 8/51 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учрежения "Аппарат маслихата области Ұлытау";
2. Решение маслихата области Ұлытау от 18 мая 2023 года № 2/28 "О внесении изменения в решение маслихата области Ұлытау от 10 октября 2022 года №8/51 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учрежения "Аппарат маслихата области Ұлытау" ;
3. Решение маслихата области Ұлытау от 6 октября 2023 года № 6/72 "О внесении изменений в решение маслихата области Ұлытау от 10 октября 2022 года №8/51 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учрежения "Аппарат маслихата области Ұлытау".