Ұлытау облысының жерүстi көздерiнің су ресурстарын пайдаланғаны үшiн 2025 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 3 шілдедегі № 258 шешімі
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 569-бабына, Қазақстан Республикасы Су кодексінің 26-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Ұлытау на 2025 год
Решение маслихата области Ұлытау от 3 июля 2025 года № 258
В соответствии со статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", пунктом 1 подпунктом 1) статьи 26 Водного кодекса Республики Казахстан, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұлытау облысының жерүсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2025 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б.Шингисов
Ұлытау облыстық
мәслихатының XXVII
сессиясының 2025 жылғы
3 шілдедегі
№258 шешіміне қосымша
Ұлытау облысының жерүсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2025 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Өлшеу бірлігі
2025 жылға төлемақы мөлшерлемесі, теңге
1
Нұра, Сарысу, Кеңгір өзендерінің бассейні
1
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1000 текше метр

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Ұлытау на 2025 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б.Шингисов
Приложение к
решению XXVII сессии
маслихата области Ұлытау
от 3 июля 2025 года №258
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Ұлытау на 2025 год
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставка платы на 2025 год, тенге
1
Бассейны рек Нура, Сарысу, Кенгир
1
Жилищно - эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубический метр