"Сайлау учаскелерін құру туралы" Шу ауданы әкімінің 2024 жылғы 23 мамырдағы № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 2 шешімі
ШЕШТІМ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Шу ауданы әкімінің 2024 жылғы 23 мамырдағы №3 (Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 мамырда № 5208-08 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
Жоғарыда аталған шешімнің қосымшасындағы Шу ауданы аумағындағы № 453, № 455 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шу ауданының әкімі Б. Джанибеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Шу аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Шу ауданы әкімінің
шешіміне қосымша
Шу ауданы аумағындағы сайлау учаскелерінің шекараларына өзгеріс туралы
№453 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шу қаласы, С.Сейфуллин көшесі №2а, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің Төле би атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ғ.Мұратбаев (№1-109 тақ жағы, №2-78 жұп жағы үйлер), Қ.Сатпаев (№ 1-135 үйлер), С. Сейфуллин (№1-119 үйлер), С.Төлебаев, Мәңгілік ел, А.Рахманұлы, Үстірт, Жамбыл, М.Горький, Жайсан, Жайлау, Телемұнара, Желтоқсан, Пырақ, Аққұдық, Бөген, Жайлаукөл, Қазығұрт көшелері және Желтоқсан, Аққұдық кірме жолдары,
№455 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шу қаласы, С.Шәкіров №3а, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Шу ауданының білім бөлімінің Жібек жолы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Д.Қонаев (№2-16 жұп жағы көпқабатты үйлер), С.Шәкіров (№ 1-12 көпқабатты үйлер), Жайсан (№1, №2, №5, №6, №7, №7а көпқабатты үйлер), Рысбек батыр, Тоқташ, Ақкөл, Ақжелкен көшелері.

О внесении изменений в решение акима Шуского района от 23 мая 2024 года № 3 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Шуского района Жамбылской области от 11 сентября 2025 года № 2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шуского района от 23 мая 2024 года № 3 "Об образовании избирательных участков" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 мая 2024 года № 5208-08) следующее изменение:
в приложении к вышеуказанному решению изменить границы избирательных участков №453, №455 на территории Шуского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Шуского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима Шуского района Б. Джанибеков
"Согласовано"
Шуская районная
территориальная избирательная
комиссия
приложение к решению
акимата Шуского района
Об изменении месторасположения и границ избирательных участков на территории Байзакского района
Избирательный участок №453
Центр избирательного участка: город Шу, улица Сейфуллина №2а, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Толе би отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: улицы Г.Муратбаева (дома №1-109 нечетная сторона, №2-78 четная сторона), К.Сатпаева (дома № 1-135), С.Сейфуллина (дома №1-119), С.Толебаева, Мангилик ел, А.Рахманулы, Үстірт, Жамбыла, М.Горького, Жайсан, Жайлау, Телевышка, Желтоқсан, Пырақ, Аққұдық, Бөген, Жайлаукөл, Қазығұрт и тупики Желтоксан, Аққұдық.
Избирательный участок №455
Центр избирательного участка: город Шу, улица Шакирова №3а, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей Жибек жолы отдела образования Шуского района управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: улицы Д.Конаева (многоэтажные дома №2-18 четная сторона), С.Шакирова (многоэтажные дома №1-12), Жайсан (многоэтажные дома №1, 2, 5, 6, 7, 7а), Рысбек батыра, Токташ, Ақкөл.