"Марал Ресорсез" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне 2031 жылдың 24 ақпанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 17 шілдедегі № 181 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17, 69 және 71-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Марал Ресорсез" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Мойынқұм жер қоры жерінен жалпы алаңы 1288,9743 гектар және Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы мал айдау жолы жерінен жалпы алаңы 1777,3072 жер учаскесінде қатты пайдалы қазбаларды барлау үшін, 2031 жылдың 24 ақпанына дейінгі мерзімге қауымдық сервитуті белгіленсін.
2. "Марал Ресорсез" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатты пайдалы қазбаларды барлаудан келтірілген шығынды толық көлемде өтеуді қамтамасыз етсін және қатты пайдалы қазбаларды барлау жұмыстары аяқталғаннан кейін бүлінген жерді қалпына келтіру жұмыстарын жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Карентаев

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Марал Ресорсез" сроком до 24 февраля 2031 года
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 17 июля 2025 года № 181
В соответствии со статьями 17, 69 и 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Марал Ресорсез" на срок до 24 февраля 2031 года для разведки твердых полезных ископаемых на земельном участке общей площадью 1288,9743 гектаров из земель запаса Мойынкум Мойынкумского района Жамбылской области и общей площадью 1777,3072 гектаров из земель скотопрогонной дороги Мойынкумского района Жамбылской области.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Марал Ресорсез" обеспечить возмещение в полном объеме ущерба от разведки твердых полезных ископаемых и провести работы по восстановлению поврежденных земель после завершения работ по разведке твердых полезных ископаемых.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Карентаев