О внесении изменений в границы населҰнных пунктов Берлик, Биназар, Назарбеков, Кокжелек, Кушаман, Мойынкум, Кумозек, Сарыозек, Уланбел, Хантау, Кияхты Мойынкумского района Жамбылской области
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 қарашадағы № 294 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 44-3 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6, 31-баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Мойынқұм ауданының елді мекендерінің шекаралары (шегі):
1) Бірлік ауылдық округіндегі Бірлік ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 5356,774 гектар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
2) Биназар ауылдық округіндегі Биназар ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 7015,6105 гектар 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
3) Қызылтал ауылдық округінің Назарбеков ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 2064,3879 гектар 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
4) Қызылтал ауылдық округінің Көкжелек ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 5285,9593 гектар 4-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
5) Қызылотау ауылдық округінің Күшаман ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 4272,0 гектар 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
6) Мойынқұм ауылдық округінің Мойынқұм ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 7077,528 гектар 6-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
7) Қарабөгет ауылдық округінің Құмөзек ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 7255,9851 гектар 7-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
8) Қарабөгет ауылдық округінің Сарыөзек ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 11038,1315 гектар 8-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
9) Ұланбел ауылдық округінің Ұланбел ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 3051,812 гектар 9-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
10) Хантау ауылдық округінің Хантау ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 5659,3295 гектар 10-қосымшаға сәйкес белгіленсін;
11) Хантау ауылдық округінің Қияхты ауылының шекаралары (шегі) жалпы алаңы 4303,4598 гектар 11-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және маслихаттың шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан Әкімі Е. Карентаев
Мәслихат төрағасы Н. Саурықов
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2025 жылғы 28 қарашадағы №44-3
бірлескен шешімінің және
Мойынқұм ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в границы населҰнных пунктов Берлик, Биназар, Назарбеков, Кокжелек, Кушаман, Мойынкум, Кумозек, Сарыозек, Уланбел, Хантау, Кияхты Мойынкумского района Жамбылской области
Совместные постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 28 ноября 2025 года № 294 и решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2025 года № 44-3
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 6 и 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ, а маслихат Мойынкумского района РЕШИЛ:
1. В соответствии с приложением к настоящему постановлению определить границы (черты) населҰнных пунктов Мойынкумского района:
1) границы села Берлик Берликского сельского округа общей площадью 5356,774 га согласно приложению 1;
2) границы села Биназар Биназарского сельского округа общей площадью 7015,6105 га согласно приложению 2;
3) границы села Назарбеков Кызылтальского сельского округа общей площадью 2064,3879 га согласно приложению 3;
4) границы села Кокжелек Кызылтальского сельского округа общей площадью 5285,9593 га согласно приложению 4;
5) границы села Кушаман Кызылотауского сельского округа общей площадью 4272,0 га согласно приложению 5;
6) границы села Мойынкум Мойынкумского сельского округа общей площадью 7077,528 га согласно приложению 6;
7) границы села Кумозек Карабугетского сельского округа общей площадью 7255,9851 га согласно приложению 7;
8) границы села Сарыозек Карабугетского сельского округа общей площадью 11038,1315 га согласно приложению 8;
9) границы села Уланбел Уланбельского сельского округа общей площадью 3051,812 га согласно приложению 9;
10) границы села Хантау Хантауского сельского округа общей площадью 5659,3295 га согласно приложению 10;
11) границы села Кияхты Хантауского сельского округа общей площадью 4303,4598 га согласно приложению 11.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима района.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступают в силу по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования
Аудан Әкімі Е. Карентаев
Мәслихат төрағасы Н. Саурықов
Приложение 1 к совместному решению
№44-3 Мойынкумского районного маслихата
и постановлению акимата Мойынкумского района

2025 жылғы 28 қарашадағы №294
қаулысына1- қосымшасы
Бірлік ауылдық округі Бірлік ауылының шекараларына (шегі) өзгеріс енгізу бойынша жер учаскелерінің түсіндірмесі
Шекараларда берілген жер учаскелері
Жалпы ауданы, гектар
Егістік, гектар
К-
ө-
п
ж-
ы-
л-
д-
ы-
қ
е-
к-
п-
е-
л-
е-
р,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Ш-
а-
б-
ы-
н-
д-
ы-
қ,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Ж-
а-
й-
ы-
л-
ы-
м,
г-
е-
к-
т-
а-
р
С-
у
а-
с-
т-
ы,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Ж-
о-
л-
д-
а-
р
а-
с-
т-
ы,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Қ-
ұ-
р-
ы-
л-
ы-
с
а-
с-
т-
ы,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Басқа алқаптар, гектар
Б-
а-
р-
л-
ы-
ғ-
ы
О-
н-
ы-
ң
і-
ш-
і-
н-
д-
е
с-
у-
а-
р-
м-
а-
л-
ы
1
Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылының жерлері

от 28 ноября 2025 года №294
Экспликация к земельным участкам, вносимым в изменения границ (черты) села Берлик, Берликского сельского округа
Земельные участки, предоставленные в границах
Общая площадь, гектар
Пашня, гектар
М-
н-
о-
г-
о-
л-
е-
т-
н-
и-
е
н-
а-
с-
а-
ж-
д-
е-
н-
и-
я,
г-
е-
к-
т-
а-
р
С-
е-
н-
о-
к-
о-
с,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
а-
с-
т-
б-
и-
щ-
е,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
о-
д
в-
о-
д-
о-
й,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
о-
д
д-
о-
р-
о-
г-
а-
м-
и,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
о-
д
с-
т-
р-
о-
и-
т-
е-
л-
ь-
с-
т-
в-
о,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
р-
о-
ч-
и-
е
з-
е-
м-
л-
и,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Всего
В
т-
о-
м
ч-
и-
с-
л-
е
о-
р-
о-
ш-
а-
е-
м-
ы-
е
1
Земли села Берлик Берликского сельского округа

5356,774
90,0
90
15,0
220,0
4931,774
-
80,0
10,0
10,0
2
Берілген жер часкелері
1403,5711
1403,5711
3
1-учаске Көктерек жер қоры жерінен
1082,83
1082,83
4
2-учаске Көктерек жер қоры жерінен
236,2630
236,2630
5
3-учаске Көктерек жер қоры жерінен
84,4781
84,4781
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы №44-3 бірлескен шешімінің және Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 қарашадағы №294 қаулысына 2- қосымшасы
Биназар ауылдық округі Биназар ауылының шекараларына (шегі) өзгеріс енгізу
бойынша жер учаскелерінің түсіндірмесі
Шекараларда берілген жер учаскелері
Жалпы ауданы, гектар
Егістік, гектар
К-
ө-
п
ж-
ы-
л-
д-
ы-
қ
е-
к-
п-
е-
л-
е-
р,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Ш-
а-
б-
ы-
н-
д-
ы-
қ,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Ж-
а-
й-
ы-
л-
ы-
м,
г-
е-
к-
т-
а-
р
С-
у
а-
с-
т-
ы,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Ж-
о-
л-
д-
а-
р
а-
с-
т-
ы,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Қ-
ұ-
р-
ы-
л-
ы-
с
а-
с-
т-
ы,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Басқа алқаптар, гектар
Б-
а-
р-
л-
ы-
ғ-
ы
О-
н-
ы-
ң
і-
ш-
і-
н-
д-
е
с-
у-
а-
р-
м-
а-
л-
ы
1
Биназар ауылдық округінің Биназар ауылының жерлері

5356,774
90,0
90
15,0
220,0
4931,774
-
80,0
10,0
10,0
2
Предоставленные участки
1403,5711
1403,5711
3
Участок 1 из земельного запасаКоктерек
1082,83
1082,83
4
Участок 2 из земельного запасаКоктерек
236,2630
236,2630
5
Участок 3 из земельного запасаКоктерек
84,4781
84,4781
Приложение 2 к совместному решению
№44-3 Мойынкумского районного маслихата
и постановлению акимата Мойынкумского района
от 28 ноября 2025 года №294
Экспликация к земельным участкам, вносимым в изменения границ (черты) села Биназар, Биназарского сельского округа
Земельные участки, предоставленные в границах
Общая площадь, гектар
Пашня, гектар
М-
н-
о-
г-
о-
л-
е-
т-
н-
и-
е
н-
а-
с-
а-
ж-
д-
е-
н-
и-
я,
г-
е-
к-
т-
а-
р
С-
е-
н-
о-
к-
о-
с,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
а-
с-
т-
б-
и-
щ-
е,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
о-
д
в-
о-
д-
о-
й,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
о-
д
д-
о-
р-
о-
г-
а-
м-
и,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
о-
д
с-
т-
р-
о-
и-
т-
е-
л-
ь-
с-
т-
в-
о,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
р-
о-
ч-
и-
е
з-
е-
м-
л-
и,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Всего
В
т-
о-
м
ч-
и-
с-
л-
е
о-
р-
о-
ш-
а-
е-
м-
ы-
е
1
Земли села Биназар Биназарского сельского округа

7015,6105
36,0
36,0
4,0
-
6924,5105
1,1
25,3
14,0
10,7
2
Берілген жер часкелері
3688,1447
3688,1447
3
1-учаске Хантау жер қоры жерінен
702,5177
702,5177
4
2-учаске Хантау жер қоры жерінен
772,7936
772,7936
5
3-учаске Хантау жер қоры жерінен
1156,3099
1156,3099
6
4-учаске Хантау жер қоры жерінен
521,7789
521,7789
7
5-учаске Хантау жер қоры жерінен
534,7446
534,7446
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы №44-3 бірлескен шешімінің және Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 28 қарашадағы №294 қаулысына 3- қосымшасы
Қызылтал ауылдық округі Назарбеков ауылының шекараларына(шегі) өзгеріс енгізу
бойынша жер учаскелерінің түсіндірмесі
Шекараларда берілген жер учаскелері
Жалпы ауданы, гектар
Егістік, гектар
К-
ө-
п
ж-
ы-
л-
д-
ы-
қ
е-
к-
п-
е-
л-
е-
р,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Ш-
а-
б-
ы-
н-
д-
ы-
қ,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Ж-
а-
й-
ы-
л-
ы-
м,
г-
е-
к-
т-
а-
р
С-
у
а-
с-
т-
ы,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Ж-
о-
л-
д-
а-
р
а-
с-
т-
ы,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Қ-
ұ-
р-
ы-
л-
ы-
с
а-
с-
т-
ы,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Басқа алқаптар, гектар
Б-
а-
р-
л-
ы-
ғ-
ы
О-
н-
ы-
ң
і-
ш-
і-
н-
д-
е
с-
у-
а-
р-
м-
а-
л-
ы
1
Қызылтал ауылдық округінің Назарбеков ауылының жерлері

7015,6105
36,0
36,0
4,0
-
6924,5105
1,1
25,3
14,0
10,7
2
Предоставленные участки
3688,1447
3688,1447
3
Участок 1 из земельного запасаХантау
702,5177
702,5177
4
Участок 2 из земельного запасаХантау
772,7936
772,7936
5
Участок 3 из земельного запасаХантау
1156,3099
1156,3099
6
Участок 4 из земельного запасаХантау
521,7789
521,7789
Приложение 3 к совместному решению
№44-3 Мойынкумского районного маслихата
и постановлению акимата Мойынкумского района
от 28 ноября 2025 года №294
Экспликация к земельным участкам, вносимым в изменения границ (черты) села Назарбеков, Кызылталского сельского округа
Земельные участки, предоставленные в границах
Общая площадь, гектар
Пашня, гектар
М-
н-
о-
г-
о-
л-
е-
т-
н-
и-
е
н-
а-
с-
а-
ж-
д-
е-
н-
и-
я,
г-
е-
к-
т-
а-
р
С-
е-
н-
о-
к-
о-
с,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
а-
с-
т-
б-
и-
щ-
е,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
о-
д
в-
о-
д-
о-
й,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
о-
д
д-
о-
р-
о-
г-
а-
м-
и,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
о-
д
с-
т-
р-
о-
и-
т-
е-
л-
ь-
с-
т-
в-
о,
г-
е-
к-
т-
а-
р
П-
р-
о-
ч-
и-
е
з-
е-
м-
л-
и,
г-
е-
к-
т-
а-
р
Всего
В
т-
о-
м
ч-
и-
с-
л-
е
о-
р-
о-
ш-
а-
е-
м-
ы-
е
1
Земли села Назарбеков Кызылталского сельского округа