Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі Сарымолдаев ауылының кейбір құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 21 қазандағы № 198 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және халықтың пікірін ескере отырып, Сарымолдаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі Сарымолдаев ауылының келесі құрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) Ращупкин 1 – ші тұйық көшесі – Зеренді тұйық көшесіне;
2) Ращупкин 2 – ші тұйық көшесі – Киелі бұлақ тұйық көшесіне;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарымолдаев ауылдық округінің әкімі С. Бабижанов

О переименовании некоторых составных частей села Сарымолдаев Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района
Решение акима Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района Жамбылской области от 21 октября 2025 года № 198
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Жамбылской областной ономастической комиссии от 17 сентябрь 2025 года и с учетом мнения населения, аким Сарымолдаевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части села Сарымолдаев Сарымолдаевского сельского округа Меркенского района:
1) 1-переулок Ращупкина на переулок Зеренді;
2) 2-переулок Ращупкина на переулок Киелі бұлақ;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарымолдаевского сельского округа С. Бабижанов