"Меркі ауданы бюджетінен қаржыландырылатын Меркі ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Меркі медиа орталығы" КММ-нің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 45-4 шешімі
"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 қаулысының 5-тармағының 3-тармақшасына сәйкес, Меркі ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіпте Меркі ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Меркі медиа орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемеақысы 60% пайыз көлемінде белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық мәслихатының төрағасы М. Көкрекбаев

Об утверждении назначения стимулирующих надбавок к месячной заработной плате работников коммунального государственного учреждения" Медиа центр Мерке" отдела внутренней политики акимата Меркенского района финансируемого из бюджета Меркенского района
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 15 сентября 2025 года № 45-4
В соответствии с подпунктом 3 пункта 5 Постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193" О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку из местного бюджета к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Медиа центр Мерке" отдела внутренней политики акимата Меркенского района в размере 60% в порядке, определяемом местным исполнительным органом.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Меркенского районного маслихата М. Кокрекбаев