Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округінің Түймекент ауылының көшесін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 28 қазандағы № 55 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35 - бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және халықтың пікірін ескере отырып Түймекент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округі Түймекент ауылы Жеңістің 50 жылдығы көшесі Шаңырақ көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түймекент ауылдық округінің әкімі К. Смагулов

О переименовании улиц села Туймекент Туймекентского сельского округа Байзакского района
Решение акима Туймекентского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 28 октября 2025 года № 55
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 17 сентября 2025 года и с учетом мнения населения аким Туймекентского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу 50 лет Победы на улицу Шаңырақ села Туймекент Туймекентского сельского округа Байзакского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туймекентского сельского округа Смагулов К.