Байзақ ауданының жайылымдарын басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2025-2029 жылдарға арналған жоспарды бекіту туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-11 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" Заңының 8-бабына сәйкес, Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байзақ ауданының жайылымдарын басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2025-2029 жылдарға арналған жоспары осы шешімнің қосымшасын сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күннен соң қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат төрағасы Б. Ақбаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 1 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 2 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 2-1 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 3 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 4 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 5 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 5-1 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 5-2 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 6 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 7 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 8 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 9 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 10 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 11 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 11-1 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 12 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 13 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 14 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 15 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 16 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері
Байзақ аудандық мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№57-11 шешіміне 17 қосымша
I, II, III, IV – жайылым айналымының нөмірі
-ауыл шаруашылығы жануарларын жаю маршруттары, қол жеткізу жайылым пайдаланушылар
су көздері

Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Байзакскому району на 2025-2029 годы
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 22 декабря 2025 года № 57-11
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О пастбищах", Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить план управления и использования пастбищ по Байзакскому району на 2025–2029 годы согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Председатель Байзакского районного маслихата Б. Акбаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 2 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 2-1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 3 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 4 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 5 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 5-1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 5-2 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 6 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 7 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 8 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 9 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 10 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 11 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 11-1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 12 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 13 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 14 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 15 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 16 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-11
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 22 декабря 2025 года №57-17
I, II, III, IV – Номер пастбищного оборота
-Маршруты выпаса сельскохозяйственных животных, доступ пользователей пастбищ
Источники водоснабжения