"2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 34-2 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
Тараз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №25-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 86 785 371 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 348 717 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер – 697 384 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 19 792 790 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 946 480 мың теңге;
2) шығындар – 97 416 418 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -587 000 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 587 000 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 631 047 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 631 047 мың теңге":

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 25-3 "О городском бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 5 декабря 2025 года № 34-2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата "О городском бюджете на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №25-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 86 785 371 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 39 348 717 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 697 384 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19 792 790 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 946 480 тысяч тенге;
2) затраты – 97 416 418 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -587 000 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 587 000 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 631 047 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
– 10 631 047 тысяч тенге;

95 837
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
48 799
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
47 038
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
842 401
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
842 401
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
842 401
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 157 756
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 376 910
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 376 910
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 753 664
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
51 152
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
351 541
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
23 805
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
282 810
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
411 360
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
2 570 066
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
62 930
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 529 875
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
183 391
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 680
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 148 449
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
134 504
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
39 474
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
497 307
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
497 307
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

95 837
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
48 799
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
47 038
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
842 401
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
842 401
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
842 401
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 157 756
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 376 910
005
Государственная адресная социальная помощь
1 376 910
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 753 664
006
Оказание жилищной помощи
51 152
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
351 541
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
23 805
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
282 810
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
411 360
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
2 570 066
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
62 930
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 529 875
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
183 391
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 680
021
Капитальные расходы государственного органа
19 377
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
1 148 449
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
134 504
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
39 474
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
497 307
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
497 307
07
Жилищно-коммунальное хозяйство