"Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 29-13 шешімі
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2808 болып тіркелген) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасымен айқындалған Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесі келесі тармақтармен толықтырылсын:
"
Талас ауданы
6.
№5 "5 ықшам ауданы – Орталық емхана"
Қалалық
Тұрар Рысқұлов ауданы
2.
"Жалпақсаз – Тасшолақ – Каменка – Абай – Құлан"
Ауданішілік
3.
"Қорағаты ст. – Қорағаты – Байтелі – Қызылшаруа – Р. Сабденов – Луговой – Құлан"
Ауданішілік
4.
"Көгершін – Көкдөнен – Жақсылық – Құлан"
Ауданішілік
5.
"Ақыртөбе – Бірлес – Өрнек – Әбжапар – Жарлысу – Құмарық – Қаракемер – Көкдөнен – Жақсылық – Құлан"
Ауданішілік
6.
"Әбілхайыр – Д. Қонаев – Құлан"
Ауданішілік
Шу ауданы
7.
"Ақтөбе – Мойынқұм – Жиенбет – Еңбек – Шу"
Ауданішілік
".
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы А. Нұралиев

О внесении дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-13 "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области"
Решение маслихата Жамбылской области от 12 декабря 2025 года № 29-13
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В решения Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-13 "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2808) внести следующие дополнения:
перечень социально значимых сообщений Жамбылской области определенный приложением указанного решения дополнить следующими пунктами:
"
Таласский район
6.
№5 "5-й микрорайон – Центральная поликлиника"
Городской
Турара Рыскуловский район
2.
"Жалпаксаз – Тасшолак – Каменка – Абай – Кулан"
Внутрирайонный
3.
"станция Корагаты – Корагаты – Байтели – Кызылшаруа – Р. Сабденов – Луговое – Кулан"
Внутрирайонный
4.
"Когершин – Кокдонен – Жаксылык – Кулан"
Внутрирайонный
5.
"Акыртобе – Бирлес – Орнек – Абжапар – Жарлысу – Кумарык – Каракемер – Кокдонен – Жаксылык – Кулан"
Внутрирайонный
6.
"Абилхаир – Д. Кунаев – Кулан"
Внутрирайонный
Шуский район
7.
"Актобе – Мойынкум – Жиенбет – Енбек – Шу"
Внутрирайонный
".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата А. Нуралиев