"Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау нормативтерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімінің 2024 жылғы 5 шілдедегі № 169 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 наурыздағы № 59 қаулысы
Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау нормативтерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімінің 2024 жылғы 5 шілдедегі № 169 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауын;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Е. Қарашөкеев
Жобаны ұсынушы:
Жамбыл облысы әкімдігінің
ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы Қ. Көшенов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2025 жылғы "__" _________
№ ____ қаулысына қосымша
Жамбыл облыс әкімдігінің
2024 жылғы "5" шілдедегі
№ 169 қаулысына қосымша
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау нормативтері
Ауылшаруашылық өнімінің атауы
Тереңдете өңделген өнімдердің атауы
Өнім бірлігіне арналған субсидиялар нормативі (теңге/ килограмм)
1.
Шикі сүт
Сары май
52
2.
Шикі сүт
Қатты ірімшік
51
3.
Шикі сүт
Құрғақ сүт (майы алынбаған, майы алынған)
45

О внесении изменения в постановление акимата Жамбылской области от 5 июля 2024 года № 169 "Об утверждении нормативов субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
Постановление акимата Жамбылской области от 4 марта 2025 года № 59
Акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее изменение в постановление акимата Жамбылской области от 5 июля 2024 года № 169 "Об утверждении нормативов субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки":
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
Проект вносит:
Руководитель управления
сельского хозяйства
акимата Жамбылской области К. Кошенов
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от "_ " ______ 2025 года № __
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от "5" июля 2024 года № 169
Нормативы субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
Наименование сельскохозяйственной продукции
Наименование продуктов глубокой переработки
Норматив субсидий на единицу продукции (тенге/килограмм)
1.
Молоко сырое
Сливочное масло
52
2.
Молоко сырое
Сыр твердый
51
3.
Молоко сырое
Сухое молоко (цельное, обезжиренное)
45