Абай облысы Жаңасемей ауданы Ертіс ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 24/289-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңасемей ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы №23/275-VІІІ шешімін асыру мақсатында Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3- қосымшаларға сәйкес, 2026 жылға мынадай көлемдерде нақтылансын:
1) кірістер – 48 947,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 066,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38 881,6 мың теңге;
2) шығындар – 48 947,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджете Иртышского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 23 декабря 2025 года № 24/289-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения маслихата района Жанасемей от 18 декабря 2025 года №23/275 -VIII "О бюджете района Жанасемей на 2026-2028 годы" маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложенииям 1,2,3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы- 48 947,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 066,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 881,6 тысяч тенге;
2) затраты – 48 947,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі -0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың тенге;
пайдаланылған бюджет қалдықтары -0,0 мың тенге.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Жаңасемей аудандық маслихатының төрағасы Е.Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге"
поступление займов -0,0 тысяч тенге;
погашение займов -0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -0,0 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е.Абильмажинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Жаңасемей