Абай облысы Жаңасемей аудандық маслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/109-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Кокентау ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 мамырдағы № 17/176-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3- тармақтан караңыз.
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай облысы Жаңасемей ауданы Кокентау ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы №14/109-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кокентау ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 552,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 18 446,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33106,0 мың теңге;
2) шығындар – 55 398,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/109-VIII "О бюджете Кокентауского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 28 мая 2025 года № 17/176-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Жанасемей области Абай "О бюджете Кокентауского сельского округа района Жанасемей области Абай 2025-2027 годы" от 10 января 2025 года №14/109- VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кокентауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложенииям 1,2,3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 51 552,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 446,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 106,0 тысяч тенге;
2) затраты – 55 398,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3846,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3846,4 мың теңге.
қарыздар түсімі -0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың тенге;
пйдаланылған бюджет қалдықтары - 3846,4 мың тенге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияада жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Жаңасемей аудандық маслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
Жаңасемей аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 28 мамыр

5) дефицит (профицит) бюджета – -3846,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3846,4 тысяч тенге
поступление займов -0,0 тысяч тенге;
погашение займов -0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -3846,4 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1 к решению
маслихата района Жаңасемей