Абай облысы Жаңасемей аудандық маслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 14/108-VIII "Абай облысы Жаңасемей ауданы Қараөлең ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 мамырдағы № 17/175-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай облысы Жаңасемей ауданы Қараөлең ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Абай облысы Жаңасемей аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қаңтардағы №14/108-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қараөлең ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде қабылдансын:
1. Қараөлең ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 449,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 903,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 103,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 51 443,0 мың теңге;
2) шығындар – 70 407,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 10 января 2025 года № 14/108-VIII "О бюджете Караоленского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Жаңасемей области Абай от 28 мая 2025 года № 17/175-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Маслихат района Жаңасемей РЕШИЛ:
1.Внести решения маслихата района Жаңасемей области Абай "О бюджете Караоленского сельского округа района Жаңасемей области Абай на 2025-2027 годы" от 10 января 2025 года № 14/108- VIII следущие изменения:
пункт 1 изложить в новой редации:
"1. Утвердить бюджет Караоленского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 62 449,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 903,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 103,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 443,0 тысяч тенге;
2) затраты – 70 407,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7958,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7958,3мың теңге.
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
пайдаланылған бюджет қалдықтары – 7958,3мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Жаңасемей аудандық мәслихатының төрағасы Е. Абильмажинов
2025 жылғы 28 мамырдағы

5) дефицит (профицит) бюджета – -7958,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7958,3 тысяч тенге"
поступление займов – 0,0 тысяч тенге.
погашение займов – 0,0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 7958,3 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится с 1 января 2025 года
Председатель маслихата района Жаңасемей Е. Абильмажинов
Приложение 1