Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-219/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақсан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, 2026 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 483 787,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 143 011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 340 710,0 мың теңге;
2) шығындар – 494 382,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 22 декабря 2025 года № 31-219/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы, согласно приложению 1, соответственно в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 483 787,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 143 011,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 340 710,0 тысяч тенге;
2) затраты – 494 382,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет (профициті) тапшылығы – -10595,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10595,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын бос қалдықтары – 10595,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 24.04.2026 № 37-258/VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – -10595,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 10595,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 10595,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Мақаншы области Абай от 24.04.2026 № 37-258/VIII (вводится в действие с 01.01.2026).