Мақаншы ауданы маслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-110/VIII "Мақаншы ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 29-202/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-110/VIII "Мақаншы ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Мақаншы ауданы Ақшоқы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 573,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 544,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 029,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 905,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 332,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 332,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 332,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-110/VIII "О бюджете Акшокинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 5 декабря 2025 года № 29-202/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 30 декабря 2024 года № 16-110/VIII "О бюджете Акшокинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акшокинского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 573,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 544,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 029,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 905,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 332,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 332,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 332,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.