Абай облысы Мақаншы ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін,атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 9 маусымдағы № 72 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Мақаншы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысы Мақаншы ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Абай облысы Мақаншы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Мақаншы области Абай
Постановление акимата района Мақаншы области Абай от 9 июня 2025 года № 72
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 7 статьи 3 и пункта 2 статьей 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат района Мақаншы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Мақаншы области Абай, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района Мақаншы области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде жариялануын;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Мақаншы ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Мақаншы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д.Койгельдин
Қаулысына
қосымша
Абай облысы Мақаншы ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы километр
Санаттар бойынша
I
II
III
IV
V
1
KU MK-1

1) официальное опубликование настоящего постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Мақаншы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Мақаншы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опуликования.
Аким района Д.Койгельдин
Приложение
к постановлению
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Мақаншы области Абай
Индекс автомобильной дороги
Наименование автомобильной дороги
Общая протяженность, километр
По категориям, километр
I
II
III
IV
V
1
KU MK-1