"Көкпекті ауданы Қойгелді Аухадиев атындағы ауылдық округінің Черноярка ауылындағы "Диханшы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Көкпекті ауданы Қойгелді Аухадиев атындағы ауылдық округінің әкімі 2025 жылғы 26 маусымдағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария" туралы Заңы 10-1 бабының 7 тармақшасына , Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекция басшысының 2025 жылғы 26 маусымдағы № 199 ұсынысы негізінде, Қойгелді Аухадиев атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті ауданы, Қойгелді Аухадиев атындағы ауылдық округінің Черноярка ауылындағы "Диханшы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі мүйізді ірі қара малдардың арасында бруцеллез инфекциялық ауруына қарсы ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізу және ошақты жоюүшін еңгізілген ветеринарлық шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қойгелді Аухадиев ауылдық округ әкімінің 2024 жылғы 30 қазанындағы шектеу іс-шараларын белгілеу туралы №1 шешімнің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Е.Кузембаев

Об отмене решения акима сельского округа имени Койгелды Аухадиева от 30 октября 2024 года №1 "Об установлении ограничительных мероприятий в ТОО "Диханшы", Аухадиевского сельского округа, расположенный в селе Черноярка
Решение акима сельского округа имени Койгелды Аухадиева Кокпектинского района области Абай от 26 июня 2025 года № 2
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", подпунктом 7 статьи 10-1Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "Оветеринарии", на основании приказа №199от 26 июня 2025 года руководителя Кокпектинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельскогохозяйства Республики Казахстан аким сельского округа имени Койгелды Аухадиева принял РЕШЕНИЕ:
1. Отменить решение акима сельского округа имени Койгелды Аухадиева от 30октября 2024 года№1 "Об установлении ограничительных мероприятий в ТОО "Диханшы", Аухадиевского сельского округа, расположенный в селе Черноярка сельского округа имени Койгелды Аухадиева.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е.Кузембаев