Үржар аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-422/VIII "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 28-569/VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-650/VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 26.12.2025 № 31-650/VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-422/VIII "Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Үржар ауданы Қарақол ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –113 202,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 069,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 133,4 мың теңге;
2) шығындар – 114 169,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -967,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профицитін пайдалану) - -967,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 967,0 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 21-422/VIII "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 24 октября 2025 года № 28-569/VIII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2025 года № 31-650/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26.12.2025 № 31-650/VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №21-422/VIII "О бюджете Каракольского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы" следующее изменение :
пункт 1 изложить в следующей редакции:
" 1. Утвердить бюджет Каракольского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 202,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 069,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 133,4 тысяч тенге;
2) затраты – 114 169,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -967,0 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - -967,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 967,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;