Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-20-VIII шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-тармағына сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын:
1) "Абай облысы Бородулиха ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 тамыздағы № 7-4-VIII шешімі;
2) Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 тамыздағы № 7-4-VIII "Абай облысы Бородулиха ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-8-VIII шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы
С. Урашева

Об отмене некоторых решений Бородулихинского районного маслихата
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 42-20-VIII
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Каазахстан" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить следующие решения Бородулихинского районного маслихата:
1) "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Бородулихинского района области Абай" от 28 августа 2023 года № 7-4-VIII;
2) "О внесении изменения в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 августа 2023 года № 7-4-VIIІ "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Бородулихинского района области Абай" от 24 декабря 2024 года № 27-8-VIII.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата С. Урашева