Бородулиха ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 қарашадағы № 37-3-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бородулихинскому району
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 3 ноября 2025 года № 37-3-VIII
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Бородулиха ауданы бойнша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 3 қарашадағы
№ 37-3-VIII шешіміне
қосымша
Бородулиха ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және
жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бородулихинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 3 ноября 2025 года
№ 37-3-VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бородулихинскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения
благоустроенные и
неблагоустроенные
1 житель