Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-7-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі № 34-7-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жезкент кенттік округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-7-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2025-2027 жылдарға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102865 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 95704 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2725 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 4436 мың теңге;
2) шығындар – 118789,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15924,7 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15924,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15924,7 мың теңге.";
2-тармақ жана редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-7-VIII "О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 9 июля 2025 года № 34-7-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Жезкентского поселкового округа Бородулихинского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 28-7-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жезкентского поселкового округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 102865 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 95704 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2725 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 4436 тысяч тенге;
2) затраты – 118789,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15924,7 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15924,7 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 15924,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2. 2025 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 4436 мың теңге сомасында көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 9 шілдедегі
№ 34-7-VIII шешіміне
қосымша
2025 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджеті
Санат
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Кірістердің атауы
1.КІРІСТЕР

"2. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 4436 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 9 июля 2025 года
№ 34-7-VIII
Бюджет Жезкентского поселкового округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ