Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/4-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 30/5-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 3- тармақтан караңыз.
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/4-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3- тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 25/2-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45759,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38159,0 мың теңге;
2) шығындар – 53259,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) каржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – - 7500,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7500,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7500,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 26/4-VIII "О бюджете Бегенского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 24 сентября 2025 года № 30/5-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.3.
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 26/4-VІII "О бюджете Бегенского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном и государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и решением Бескарагайского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 25/2-VIIІ "О бюджете Бескарагайского района на 2025-2027 годы", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бегенского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 45759,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38159,0 тысяч тенге;
2) затраты – 53259,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7500,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7500,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7500,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Бесқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 шілдедегі № 29/4-VIII "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/4-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Беген ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының

2. Отменить решение Бескарагайского районного маслихата от 10 июля 2025 года № 29/4-VIII "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 26/4-VIII "О бюджете Бегенского сельского округа на 2025-2027 годы".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение к решению
Бескарагайского районного
маслихата