2026-2028 жылдарға арналған Аягөз ауданының Ақшатау ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 31/565-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақшатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28020,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдері – 7534,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 20486,0 мың теңге;
2) шығындар – 28020,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0,0 мың
теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,0 мың теңге;

О бюджете Акшатауского сельского округа Аягозского района на 2026-2028 годы
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 31/565-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Акшатауского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы – 28020,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7534,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20486,0 тысяч тенге;
2)затраты – 28020,0 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін айдалану) – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
2. Осы шешiм 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы А.Ибрайшин
Аягөз аудандық мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№31/565-VIІI шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған Ақшатау ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Аягозского районого маслихата А.Ибрайшин
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 23 декабря 2025 года
№31/565-VІІI
Бюджет Акшатауского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы