"Аягөз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 2/21-VIІІ шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 28/492-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аягөз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Аягөз аудандық мәслихаттың 2023 жылдың 3 мамырдағы №2/21-VІIІ шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихатының төрағасы А. Ибрайшин

"О признании утратившим силу решения Аягозского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аягозского районного маслихата" от 3 мая 2023 года № 2/21-VІIІ
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 12 сентября 2025 года № 28/492-VIII
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Аягозского районного маслихата" от 3 мая 2023 года №2/21-VІIІ.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата А. Ибрайшин