Аягөз ауданы Аягөз қаласының көшесін қайта атау туралы
Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 15 қазандағы № 336 бірлескен қаулысы және Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 қазандағы № 29/495-VIII шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4)-тармақшасына, 31-бабына сәйкес, Абай облысының ономастика комиссиясының 2025 жылғы 12 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Аягөз ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз ауданы Аягөз қаласының "Жаңа көше-1" көшесі Әбілкәрім Темірханов көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Аягөз ауданы әкімдігінің қаулысы мен Аягөз аудандық мәслихатының шешімі алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз ауданының әкімі Д. Шәкәрімов
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы А. Ибрайшин

О переименовании улицы города Аягоз Аягозского района
Совместные постановление акимата Аягозского района области Абай от 15 октября 2025 года № 336 и решение Аягозского районного маслихата области Абай от 15 октября 2025 года № 29/495-VIII
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии области Абай от 12 сентября 2025 года, акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Жаңа көше-1 города Аягоз Аягозского района в улицу Әбілкәрім Темірханов.
2. Настоящее совместное постановление акимата Аягозского района области Абай и решение Аягозского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аягозского района Д. Шакаримов
Председатель Аягозского районного маслихата А. Ибрайшин