Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/3-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қазандағы № 32/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/3-VIII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Кеңгірбай би ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 99 549,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 421,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 93 128,7 мың теңге;
2)шығындар – 102 895,3 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - -3 345,6 мың теңге;
6)бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 345,6 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 345,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/3-VIII "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 17 октября 2025 года № 32/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/3-VIII "О бюджете Кенгирбай бийского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Кенгирбай бийского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 99 549,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 421,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 93 128,7 тысяч тенге;
2) затраты – 102 895,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3 345,6 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 345,6 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 345,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата