Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/7-VIII "2025-2027 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 сәуірдегі № 26/7-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/7-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 23.12.2025 № 36/7-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/7-VIII шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қасқабұлақ ауылдық округінің бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 203,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 570 ,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 47 633,4 мың теңге;
2) шығындар – 63 829,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5 626,1 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті)-0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5 626,1 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 636,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 24/7-VIII "О бюджете Каскабулакского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 16 апреля 2025 года № 26/7-VIII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 36/7-VIII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23.12.2025 № 36/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Каскабулакского сельского округа на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 24/7-VIII следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редаукции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат Абайского района РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Каскабулакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 58 203,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 570,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 47 633,4 тысяч тенге;
2) затраты –63 829,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 5 626,1 тенге;
6) нефтяной дефицит (профицит) бюджета -0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 626,1 тенге;
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 626,1 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата