Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 37/265-VII "Семей қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2025 жылғы 27 маусымдағы № 45/241-VIII шешімі
Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 37/265-VII "Семей қаласы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31571 болып тіркелген) шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1. Көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі тармақшамен толықтырылсын:
1-3. Тұрғын үй сертификаттары ипотекалық бағдарламада, тұрғын үй құрылысы бағдарламасында немесе "Наурыз" тұрғын үй бағдарламасында көзделген тәртіпте тұрғын үй алу кезінде Тізбеге сәйкес келетін өтініш берушілерге беріледі.
2-тармақ мынадай мазмұндағы санатпен толықтырылсын:
- асырауында кәмелетке толмаған балалары және жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында жалпы білім беретін немесе кәсіптік бағдарламалар бойынша күндізгі оқу нысаны бойынша білім алатын, бірақ жиырма үш жасқа толмаған балалары бар жесір әйелдер (тұл ер адамдар) жатады.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы А. Бекжасаров

О внесении дополнений в решение маслихата города Семей области Абай от 20 декабря 2022 года № 37/265 -VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Семей"
Решение маслихата города Семей области Абай от 27 июня 2025 года № 45/241-VIII
Маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата города Семей области Абай от 20 декабря 2022 года № 37/265-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по городу Семей области Абай следующие дополнения" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов под № 31571):
1. В пункт 1 к указанному решению внести следующие дополнения:
1-3. Жилищные сертификаты предоставляются заявителям, соответствующим Перечню, при приобретении жилья в порядке, предусмотренном ипотечной программой, программой жилищного строительства или жилищной программой "Наурыз".
Дополнить в пункт 2 следующую категорию:
-вдовы (вдовцы), имеющие на иждивении несовершеннолетних детей и детей, обучающихся по общеобразовательным или профессиональным программам в организациях общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, высшего, послевузовского образования по очной форме обучения, но не более чем до достижения двадцатитрехлетнего возраста.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Семей А. Бекжасаров