Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін орынжайларды белгілеу туралы
Абай облысы Семей қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 25 тамыздағы № 757 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 37 - бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Заңының 28 - бабының 4 - тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, шарттық немесе өтеусіз негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін орынжайлар белгіленсін.
2. "Абай облысы Семей қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулының Семей қаласы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
2) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м. а. Б. Бапышев
Қала әкімдігінің
2025 жылғы " 25 " тамыздағы
№ 757 қаулысына
қосымша
Семей қаласында сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізуге арналған орынжайлардың тізімі
Кездесулер өткізуге арналған орынжайлар
Орынжайдың мекен жайы
1.
Абай облысының мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Облыстық Абай атындағы әмбебап кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Абай көшесі, 86
2.
Кәсіподақтар бірлестігі үйінің акт залы
Мәңгілік ел көшесі, 9
3.
"Абай облысы Семей қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Семей қаласының Мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының көрермендер залы
Б. Момышұлы көшесі, 43
4.
Гарнизондық офицерлер үйінің көрермендер залы
Әуезов даңғылы, 95
5.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы көпбейінді № 5 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Байтұрсынов көшесі, 38
6.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 7 жалпы орта білім беретін мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Бөгенбайұлы көшесі, 38 а
7.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 11 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Спартак көшесі, 1
8.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Төлеубай Аманов атындағы № 16 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Торайғыров көшесі, 121 а
9.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 17 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Кашағанов көшесі, 26
10.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 18 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Павлодарская көшесі, 135
11.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 19 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Юность көшесі, 80
12.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 20 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Байтұрсынов көшесі, 67
13.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Лебаев көшесі, 45 а
14.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Глинки көшесі, 20
15.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 23 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Севастопольская көшесі, 18 а
16.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 29 "Пальмира" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Құтжанов көшесі, 1
17.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы № 34 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Восход кенті
18.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 35 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Селевин көшесі, 24
19.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 38 жалпы орта білім беретін мектеп - лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Пржевальский көшесі, 16 а
20.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 43 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Байсеитов көшесі, 145
21.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 44 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Строительная көшесі, 8
22.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 45 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Восточный Левый алабы, 268 а
23.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы № 47 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы

Об определении помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями в период проведения выборов
Постановление акимата города Семей области Абай от 25 августа 2025 года № 757
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 28 Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить на договорной или безвозмездной основе помещения для встреч кандидатов с избирателями, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Семей области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата города Семей после официального опубликования;
2) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из данного постановления.
3. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на заместителя акима города по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И. о. акима города Б. Бапышев
Приложение
к постановлению акимата города
от " 25 " августа 2025 года
№ 757
Перечень помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями в период проведения выборов в городе Семей
Помещения для проведения встреч
Адрес помещения
1.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Областная универсальная библиотека имени Абая" управления культуры, развития языков и архивного дела области Абай
ул. Абая, 86
2.
актовый зал здания Дома профессиональных союзов
ул. Мәнгілік ел, 9
3.
зрительный зал коммунального государственного казенного предприятия "Городской Дворец культуры города Семей" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Семей области Абай"
ул. Б. Момышулы, 43
4.
зрительный зал Гарнизонного дома офицеров
пр. Ауэзова, 95
5.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 5 имени Шакарима" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Байтурсынова, 38
6.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа - лицей № 7" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Богенбайулы, 38 а
7.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 11" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Спартака, 1
8.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 16 имени Толеубая Аманова" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Торайгырова, 121 а
9.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 17" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Кашаганова, 26
10.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 18" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Павлодарская, 135
11.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Юность, 80
12.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 20" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Байтурсынова, 67
13.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 21" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Лебаева, 45 а
14.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа - лицей № 22" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Глинки, 20
15.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 23" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Севастопольская, 18 а
16.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 29 "Пальмира" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Кутжанова, 1
17.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 34 имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай
поселок Восход
18.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 35" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Селевина, 24
19.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа - лицей № 38" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Пржевальского, 16 а
20.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 43" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Байсеитова, 145
21.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 44" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Строительная, 8
22.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 45" отдела образования города Семей управления образования области Абай
массив Восточный Левый, 268 а
23.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 47 имени Ахмета Байтурсынулы" отдела образования города Семей управления образования области Абай

6 Линия көшесі, 18 а
24.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 49 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Ұшактар ш. а., 1
25.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "№ 51 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Қарағайлы ш. а., 72
26.
Абай облысы білім басқармасының Семей қаласы білім бөлімінің "Экономикалық лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Қабылбаев көшесі, 32

ул. 6 Линия, 18 а
24.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 49" отдела образования города Семей управления образования области Абай
мкр. Ушактар, 1
25.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 51" отдела образования города Семей управления образования области Абай
мкр. Карагайлы, 72
26.
актовый зал коммунального государственного учреждения "Экономический лицей" отдела образования города Семей управления образования области Абай
ул. Кабылбаева, 32